Onur Büyüktopçu Damat Beğendi programının formatı ne? Başvuru şartları neler?

Daha önce TV 8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programından ayrılan Onur Büyüktopçu Show TV ekranlarında Damat Beğendi adlı programı sunacak. Onur Büyüktopçu ile Damat Beğendi programı ne zaman başlıyor? Formatı nasıl? Nereden başvurulur? İşte detaylar...

Onur Büyüktopçu Damat Beğendi programının formatı ne? Başvuru şartları neler?

Show TV ekranları yepyeni bir yarışmayla tanışıyor. Daha önce Yemekteyiz programında bulunan ünlü sunucu Onur Büyüktopçu, Yemekteyiz programından ayrılarak Damat Beğendi adlı programı Show TV ekranlarında sunacak. Yarışmanın başvuru formu ise Show TV'nin resmi web adresi üzerinden yayınlanacak.

Damat Beğendi programını Onur Büyüktopçu sunacak. Programın yapımcılığını ise Hümeyra Daştan ve Ataberk Oral yapıyor. Müzikleri ise Ramiz Bayraktar yapacak. 

Yaz tatiline girildiği için Show TV şu anda yarışmalara odaklandı. Şu an devam eden Kuaförüm Sensin, Çocuktan Al Haberi yarışamaları var. Damat Beğendi programı ise merak konusu olmaya devam ediyor.

ONUR BÜYÜKTOPÇU KİMDİR?

1982 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen sunucu daha önce sinema ve dizi oyunculuğu da yaptı. Aynı zamanda Cast direktörü ve menajerlik de yapmaktadır. Başarılı oyuncu aslen Çankırılıdır. 18 yaşına kadar İzmir'de yaşadı. İzmir'de dil ve tiyatro eğitimi aldı.

İngiltere'de dil eğitimi alan başarılı oyuncu, ilk deneyimini 2003 yılında Lise Defteri adlı dizide oynayarak yaşadı. Kiralık Aşk dizisiyle yıldızını parlatan Büyüktopçu, halk arasında da sevilen biri olmayı başardı.

Onur Büyüktopçu Memleket Hikayeleri ve Hürmüz Gelin Süleyman isimli sinema filmlerinde rol almıştır. Oyuncu sonra olarak Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv 8 televizyonunda yayınlanan yemek programı Yemekteyiz’de sunuculuk yapmıştır.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2019, 16:43

YORUM EKLE

Popüler Haberler