Onur Büyüktopçu Yemekteyiz Programından Neden Ayrıldı? Yemekteyizin Yeni Sunucusu Kim Olacak?

Temekteyiz programının sunucusunun değişmesi kararı alındı. Onur Büyüktopçu tarafından sunulan program yeni sezonda Seda Sayan tarafından sunulacak. Peki Yemekteyiz Sunucusu Neden Değişti? İşte haber hakkındaki ayrıntıların tümü…

Onur Büyüktopçu Yemekteyiz Programından Neden Ayrıldı? Yemekteyizin Yeni Sunucusu Kim Olacak?

Yemekteyiz Sunucusu Neden Değişti?

Önceden Onur Büyüktopçu tarafından sunulan Yemekteyiz programının yeni sezonda Seda Sayan tarafından sunulmasına yönelik TV8 kanalı tarafından kritik bir karar alındı. Sunuculuğunu üstlendiği ilk sezonunda Onur Bey’in çok yüksek reyting değerlerine ulaştığı ve başarılı bir dönem geçirdiği görülmekte. Ancak devamında bu yükselişini sürdürememesinin ve son zamanlarda programın reytinglerinin iyice düşmesinin kanal yönetimi tarafından hoş karşılanmadığı çok açık belli oluyor.

Evlilik programlarının kanun yoluyla kapatılması ve gündüz kuşağında doğan boşluğun yemek programları ile doldurulması sonrasında bu durumdan oldukça olumsuz etkilenen Yemekteyiz programı, yayınlandığı ilk dönemlerde çok yüksek reytingler elde etmekteydi. Yemek programlarının artması sonrasında ise programın reytingleri giderek düştü.

Bu bağlamda Zuhal Topal’la Sofrada programının yükselişe geçtiği açık bir şekilde görülmektedir. Hem yemek yapma hem de gelin ve kaynanaların formata dahil olması, Yemekteyiz programının önüne geçmesini sağladı.

Diğer yandan Yemekteyiz programı için de bazı adımlar atıldı. Sunucu Onur Büyüktopçu ile yollar ayrıldı ve Seda Sayan ile anlaşma imzalandı. Seda Sayan’ın enerjisinin, programa iyi geleceği yönünde düşünceler var belli ki.

Diğer yandan Seda Sayan ile O Ses Türkiye 2020 için de anlaşma imzalandığı elde edilen bilgiler arasında. Bakalım Seda Sayan’lı Yemekteyiz programı reytinglerde üst sıralara çıkabilecek mi?

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2019, 13:08

YORUM EKLE
YORUMLAR
Feride soyuguzel
Feride soyuguzel - 13 ay Önce

Son derece seviyeli bir programdı Onur Buyuktopcu nün gidişiyle birlikte kalite düşeceği için asla seyredilmez.

Nermin
Nermin - 12 ay Önce

Misafirler cinsse onur bey ne yapsın istisnalar var tabi.kazanmak uğruna her nimette bir kusur..beyefendi hakkaniyetli ve dengeyi seviyeyi sağlayan onur bey sayesinde bugüne kadar izlendi.teşekkür ediyorum..

Gülsen
Gülsen - 12 ay Önce

Cok. Üzgünüm onur beyle. Birlikte. Benim icinde. Yemekteyiz. Programiniz. Sonuclandirilmisdir. Basarilar

sevdagürbüz
sevdagürbüz - 12 ay Önce

Onur bey gayet seviyeliydi sedasayanın artık hiç bir programı tutmuyor izlenmiyor artık seda sayan devri kapandı bunu kabul etmek bu kadar zormu hiç bir konseri tutmuyor programları tutmuyor seda Sayan otursun torun büyütsün artık birazda gençlerin önünunu açın seda sayanda ses yok güzellik yok her tarafı estetik onu izlememde izleyenler plastik manken gibi izler doğal olalım lütfen yanlış yapıyorsun acun bey sedanın programı tutmaz millet artık estetiklilerden bıktı doğalliktan yana dizilerde bile doğal az makyajlı kızlarımızın dizileri tutuyor acun bey iyi düşünün neyse siz bilirsiniz ben izlemem benim gibi düşünen çok bayan var

Nihal sobacıoğlu
Nihal sobacıoğlu - 13 ay Önce

Yemekteyiz programı izlediklerim listesinden çıkartılmıştır bilginize

Necls
Necls - 13 ay Önce

Onur BÜYÜKTOPÇU yu çok seviyoruz ve başarılı buluyoruz. İnsan gibi insan. Üzüldüm.

Emel inmez
Emel inmez - 13 ay Önce

Yazik sirf onur bey var diye bakiyordum

A. Mert
A. Mert - 13 ay Önce

Onur büyük topçu giderse hiç izlenmez o adam daha pozitif içten içimizden biri en azından hiç yapmacık değilPopüler Haberler