Onur Büyüktopçu Yemekteyiz Programından Neden Ayrıldı? Yemekteyizin Yeni Sunucusu Kim Olacak?

Temekteyiz programının sunucusunun değişmesi kararı alındı. Onur Büyüktopçu tarafından sunulan program yeni sezonda Seda Sayan tarafından sunulacak. Peki Yemekteyiz Sunucusu Neden Değişti? İşte haber hakkındaki ayrıntıların tümü…

Onur Büyüktopçu Yemekteyiz Programından Neden Ayrıldı? Yemekteyizin Yeni Sunucusu Kim Olacak?

Yemekteyiz Sunucusu Neden Değişti?

Önceden Onur Büyüktopçu tarafından sunulan Yemekteyiz programının yeni sezonda Seda Sayan tarafından sunulmasına yönelik TV8 kanalı tarafından kritik bir karar alındı. Sunuculuğunu üstlendiği ilk sezonunda Onur Bey’in çok yüksek reyting değerlerine ulaştığı ve başarılı bir dönem geçirdiği görülmekte. Ancak devamında bu yükselişini sürdürememesinin ve son zamanlarda programın reytinglerinin iyice düşmesinin kanal yönetimi tarafından hoş karşılanmadığı çok açık belli oluyor.

Evlilik programlarının kanun yoluyla kapatılması ve gündüz kuşağında doğan boşluğun yemek programları ile doldurulması sonrasında bu durumdan oldukça olumsuz etkilenen Yemekteyiz programı, yayınlandığı ilk dönemlerde çok yüksek reytingler elde etmekteydi. Yemek programlarının artması sonrasında ise programın reytingleri giderek düştü.

Bu bağlamda Zuhal Topal’la Sofrada programının yükselişe geçtiği açık bir şekilde görülmektedir. Hem yemek yapma hem de gelin ve kaynanaların formata dahil olması, Yemekteyiz programının önüne geçmesini sağladı.

Diğer yandan Yemekteyiz programı için de bazı adımlar atıldı. Sunucu Onur Büyüktopçu ile yollar ayrıldı ve Seda Sayan ile anlaşma imzalandı. Seda Sayan’ın enerjisinin, programa iyi geleceği yönünde düşünceler var belli ki.

Diğer yandan Seda Sayan ile O Ses Türkiye 2020 için de anlaşma imzalandığı elde edilen bilgiler arasında. Bakalım Seda Sayan’lı Yemekteyiz programı reytinglerde üst sıralara çıkabilecek mi?

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2019, 13:08

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihal sobacıoğlu
Nihal sobacıoğlu - 2 hafta Önce

Yemekteyiz programı izlediklerim listesinden çıkartılmıştır bilginize

Sevil
Sevil - 6 gün Önce

Şimdi dahada düşer

Necls
Necls - 7 gün Önce

Onur BÜYÜKTOPÇU yu çok seviyoruz ve başarılı buluyoruz. İnsan gibi insan. Üzüldüm.

Feride soyuguzel
Feride soyuguzel - 5 gün Önce

Son derece seviyeli bir programdı Onur Buyuktopcu nün gidişiyle birlikte kalite düşeceği için asla seyredilmez.

Emel inmez
Emel inmez - 4 gün Önce

Yazik sirf onur bey var diye bakiyordum

A. Mert
A. Mert - 3 gün Önce

Onur büyük topçu giderse hiç izlenmez o adam daha pozitif içten içimizden biri en azından hiç yapmacık değil

Popüler Haberler