Organik Aşk filmi nerede çekildi?

Başrollerinde Gizem Karaca ve Mustafa Mert Koç'un yer aldığı Organik Aşk filminin konusu, oyuncu kadrosu ve filmin nerede çekildiği seyirci tarafından merak ediliyor. Ege köylerinde geçen film hem organik bir hayatı hem de organik bir aşkı anlatıyor.

Organik Aşk filmi nerede çekildi?

Organik Aşk Filmi

Yönetmen koltuğunda Kamil Çetin’in oturduğu ve Volkan Girgin’in kaleme aldığı Organik Aşk filminin başrollerinde Mustafa Mert Koç ve Gizem Karaca yer almaktadır.

Organik Aşk Nerede Çekildi?

Sevilen isimlerin yer aldığı film Muğla’nın ilçelerinde çekilmiştir. Dalyan, Fethiye, Ortaca ve Köyceğiz ilçelerinde çekimler gerçekleştirilmiştir. Gizem Karaca ve Mustafa Mert Koç’un başrolleri paylaştığı dizide Ruhsar Gültekin, Hacı Ali Konuk, Tarık Papuçcuoğlu ve Erdi Ünver’de yer almaktadır. Yörede yer alan insanlar da filmde yer aldı.

Organik Aşk Filmi Konusu

Başrollerinde ünlü isimlerin yer aldığı filmde ilginç bir aşk hikayesi anlatılıyor. Esma ve Bülent’in aşkı ekranlara yansıyor. Bülent, Ege köyüne yerleşmek isteyen biri ve Esma’da ailesi tarafından zorla evlendirilmeye çalışan bir kadın, bu ikilinin yolları kesişiyor. Bülent zengin bir aileden gelen ancak inşaattan sorumlu olduğu halde bu işi beceremeyen birini canlandırıyor.

Babası Celal, zengin olmayı başarmıştır ve bu kadar başarısının ardından Bülent’i bir başarısızlık olarak görmektedir. Bülent’in başarısızlığı yüzüne vurulmasın diye paralarını harcayan Celal artık bu durumdan bıkar ve Bülent’i sıfırdan bir hayata başlaması için Ege’nin bir köyüne yollar. Bülent birçok macera yaşar ve yolu Esma ile kesişir. Esma ile aşkı öğrenen Bülent, namus davası yüzünden peşine düşen abisi Davut’tan da kurtulmaya çalışmaktadır. Esma ve Bülent organik aşkı bulmuşlardır. Hayatlarına devam edecekleri organik köyü de bulurlar.

Spor manşetlerini hızlı bir şekilde okumak, gündemdeki tüm haberleri anında görüntülemek istiyorsan şimdi sen de Haberport mobil uygulamasını telefonuna indir!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Instagram’da geçirdiğin vakti verimli hale getirmek ister misin? Tüm haberlerimiz artık Instagram’da! Bizi takip etmeyi unutma. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Kritik gelişmelerin ve flaş haberlerin en dürüst kaynağı Haberport Facebook Grubuna katılmayı unutma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 19:47

YORUM EKLE

Popüler Haberler