Organik Aşk filmi nerede çekildi? Organik aşk filminin oyuncuları ve fragmanı

Telif haklarının kaldırılmasıyla televizyonlarda yayınlanmaya başlanan Organik Aşk filmi, herkes tarafından merak ediliyor. Sinema filmi olarak yayınlanan yapım, romantik komedi türündedir. Organik Aşk filminin konusu nedir? Organik Aşk filminde neler anlatılıyor? İşte detaylar...

Organik Aşk filmi nerede çekildi? Organik aşk filminin oyuncuları ve fragmanı

ORGANİK AŞK FİLMİ

IMDb Puanı: 4.1

Vizyon tarihi: 14 Eylül 2018

Yapımı: 2017 / Türkiye

Türü: Romantik Komedi

Yönetmeni: Kamil Çetin

orgaik aşk

Organik Aşk Filminin Oyuncuları: Gizem Karaca, Mustafa Mert Koç, Tarık Papuççuoğlu, Ruhsar Gültekin, Asuman Dabak

Türk sinemasının son dönemlerde yaptığı romantik komedi türünde bir film olan Organik Aşk, IMDB puanına bakılmaksızın değerlendirilmesi gereken bir filmdir. IMDB puanı düşük olsa da güzel filmdir. Filmin konusuna bakacak olursak, Esma ile Bülent arasındaki aşkın alevlenmesidir.

Filmin başrollerinden olan Bülent, hiçbir işe yaramayan boş bir adamdır. Tek özelliği ise ailesinin zengin olmasıdır. Bülent'in babası ise çok çalışkan bir adamdır. Aile, bütün zenginliğini babaya borçludur. Ancak Bülent babasına hiç benzememektedir.

Bu durum nedeniyle Bülent ile babası arasında zaman zaman tartışmalar yaşanmaktadır. Babası Celal, Bülent'in artık adam olmayacağını anlamıştır. Oğlunun kendi ayakları üzerinde durmasını istemektedir. Bunun üzerine bir plan yapar. Oğlu Bülent'e 1 ay süre verir. Bu süre içerisinde kendisini toparlamazsa mirastan pay vermeyecektir.

Bülent zenginliğe alışmış bir çocuktur. Yoksulluk ona göre değildir. Bu süre içerisinde yolda düğünde kaçan Esma adında bir kızla tanışır. Esma'ya daha ilk görüşünde aşık olmuştur. Esma ile tanıştıktan sonra farklı bir insan olur.

Esma kendi düğününden kaçmıştır. Peşine abileri takılmıştır. Abisi Davut'tan kaçan Esma, Bülent'e rastlamıştır. Beraber kaçmaya başladıktan sonra Bülent, artık kendi kendine yetecek biri olmayı başarır.

Evde sevgilinizle ya da ailenizle izileyebileceğiniz güzel filmlerdne biri olan Organik Aşk, akıcı ve sürükleyici bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. Herkese tavsiye ederiz.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 20:30

YORUM EKLE

Popüler Haberler