Patron Dizisi Ela kimdir? Gerçek adı nedir? Dilan Çiçek Deniz hakkında bilgiler

Geçtiğimiz sezonun en başarılı kanallarından biri olan Show TV, yeni sezona da bomba gibi hazırlanıyor. Yeni sezonda iddialı diziler ve oyuncularla izleyicinin karşısına çıkacak olan Show TV, Aşk Ağlatır dizisini görücüye sunacak. Ayrıca Patron dizisi de geliyor. Patron dizisindeki Ela karakterini kim canlandıracak? Patron dizisi Ela kimdir? İşte detaylar…

Patron Dizisi Ela kimdir? Gerçek adı nedir? Dilan Çiçek Deniz hakkında bilgiler

Show TV yeni sezonda bomba gibi dizilerle geliyor. Aşk Ağlatır dizisinden sonra Patron dizisi de şimdiden duyuruldu. TMS&B şirketi tarafından yapılacak olan dizi, eylül ayında ekranlarda olacak. Daha önce bu yapım şirketinin yaptığı Gülperi dizisi 1 sezon kadar sürmüştü. Ancak bu dizi Hercai dizisinin gölgesinde kalarak beklentileri karşılayamadı.

Patron dizisinin erkek başrol oyuncusuna bakacak olursak, yaz döneminde bedelli askerlik yapan Burak Deniz olacak. Daha önce Fox TV ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde oynayan Burak Deniz, Patron dizisine transfer oldu. Partneri ise Çukur dizisinde Sena karakterini canlandıran güzel oyuncu olacaktır.

PATRON DİZİSİ ELA KİMDİR?

28 Şubat 1995 yılında Sivas’ta dünyaya gelen güzel oyuncunun gerçek ismi Dilan Çiçek Deniz’dir. Hadise’nin hemşehrisidir. Okul yıllarını Antalya’da geçirdi. Ege Üniversitesi Edebiyat bölümünden mezun oldu.

Lise dönemlerinde okulun tiyatro ekibinde yer aldı. Sahneleri sevmesi üzerine bu alanda devam etme kararı aldı. Şiir konusunda yetenekli olan güzel oyuncunun Güneşi Annem Sanırdım adlı bir şiir kitabı vardır.

Başarılı oyuncu 2014 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında ikinci oldu. Ardından Tatlı Küçük Yalanlar adlı dizide oynadı. Sonrasında ise Güneşin Kızları, Bodrum Masalı gibi sevilen dizilerde yıldızını parlattı. Pantene Altın Kelebek Ödülleri yarışmasında Yıldızı Parlayan oyuncu ödülünü almıştır.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 21:33

YORUM EKLE

Popüler Haberler