Patron dizisinde Burak Deniz’in partneri Dilan Çiçek Deniz mi olacak?

Patron dizisinde Burak Deniz'in partneri Çukur dizisinin Sena'sı Dilan Çiçek Deniz mi olacak sorusu kulislerde konuşulmaya başlandı. Basında yer alan haberlere göre Patron dizisinin kadın başrol oyuncusu için Dilan Çiçek Deniz ile görüşmelere başlandı.

Patron dizisinde Burak Deniz’in partneri Dilan Çiçek Deniz mi olacak?

Çukur dizisinde Sena karakterine kısa süre önce veda eden ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz’in ismi Patron dizisiyle anılmaya başlandı. Patron dizisine transfer olduğu kesinleşen Burak Deniz’in partnerinin kim olacağı merak edilmekteydi. Bu süreçte yapım ekibinin Dilan Çiçek Deniz ile görüşme yapmaya başladığı öğrenildi.

Sosyal medyada yer alan haberlere göre Dilan Çiçek Deniz ile henüz görüşmelerin devam ettiği ancak an itibariyle anlaşmaya varılmadığı belirtildi. Deniz’in partnerinin kim olacağı sorusunun yanıtının Temmuz ayı içerisinde ortaya çıkması bekleniyor. Ünlü oyuncu Burak Deniz, Patron dizisinde Fatih karakterine hayat verecek. Kadın başrol oyuncusunun ise Ela rolünü canlandıracağı belirtiliyor.

Dilan Çiçek Deniz Patron’a Transfer Olacak mı?

Ünlü oyuncuları bir araya getiren ve ekranlara iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Patron dizisi için Dilan Çiçek Deniz ile görüşme yapılmakta. Ancak anlaşmaya varıldığına ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 14:15

YORUM EKLE

Popüler Haberler