Pucca kimdir? Pucca ne demektir? Pucca anlamı nedir?

Pucca lakaplı Selen Pınar Işık uyuşturucuya özendirme suçundan 7 yıl hapis cezası aldı. Gündemin en çok konuşulan konularından bir tanesi olduktan sonra binlerce kişi Pucca kimdir, Pucca ne demektir ve Pucca anlamı nedir sorularının yanıtını aramaya başladı.

Pucca kimdir? Pucca ne demektir? Pucca anlamı nedir?

Atmış olduğu Tweet’ler sebebiyle uyuşturucuya özendirme iddiasıyla 7 yıl hapis cezası alan Pucca lakaplı Selen Pınar Işık gündeme bomba gibi oturdu. 3 Haziran 1981 İzmir Karşıyaka doğumlu olan Pucca, Karşıyaka kız lisesinden mezun olmuş ve Ankara’da Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdikten sonra Gazetecilik’i bitirmiştir.

Pucca Kimdir?

Henüz küçük yaşlardayken anne ve babası boşanan Pucca, 8 yaşında kız kardeşiyle birlikte babasının yanına taşınmıştır. Üvey babası kendisini taciz ettiği için annelerinin babasının yanından ayrılmak istediğini belirten Pucca, İzmir’de yaşadığı gençlik yıllarının onu özgürleştiğini belirtmekte. Henüz o yıllardayken deneyimlerini günlüğe kaydeden Pucca, üniversite eğitimi gördüğü sırada küçük bir radyoda çalışmaya başlamış ve radyoda günlük tutarak anlatı yaptığı programı varmış. Radyo macerası sonrasında televizyon kanalında montaj işine yönelen Pucca, eski sevgilisini rezil ederek ondan intikam almak istemesiyle bir blog açmıştır.

Blog aynı zamanda Twitter hesabında da çok sayıda takipçiye ulaşmış ve insanların ilgisini çekince günlük ve bloglarını kitaplaştırmıştır. Sosyal medya fenomeni Pucca’nın ‘’Küçük Aptalın Büyük Dünyası’’, ‘’Ve Geri Kalan Her Şey’’, ‘’Allah Beni Böyle Yaratmış’’, ‘’Ay Hadi İnşallah’’ gibi kitapları binlerce satmıştır.

Pucca İsmi Nereden Gelmektedir?

Koreli bir çizgi film kahramanı olan Pucca, kör ve sağır küçük bir kızdır ve sevgilisini öpebilmek için sürekli peşinden koşmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 14:58

YORUM EKLE

Popüler Haberler