Rambo, Son Kan Filmi İle Geri Dönüyor! İşte Rambo Son Kan Filmi Vizyon Tarihi ve Fragmanı

Ünlü oyuncu Sylvester Stallone Rambo: Son Kan filmi ile 11 yıl aradan sonra geri dönüyor. İşte Rambo Son Kan filmi vizyon tarihi ve fragmanı. Son Kan filminin serinin son filmi olacağı belirtiliyor.

Rambo, Son Kan Filmi İle Geri Dönüyor! İşte Rambo Son Kan Filmi Vizyon Tarihi ve Fragmanı

ABD’nin ünlü oyuncu Sylvester Stallone’nin başrolünü üstlendiği ve sinemanın efsanelerinden olan Rambo serisi yeni filmiyle gelmeye hazırlanıyor. Rambo: Son Kan filminin ilk tanıtımı yayınlandı ve ünlü oyuncu Rambo karakteriyle bir kere daha sinema salonlarında izlenecek. 20 Eylül’de vizyona girmesi beklenen filmle Rambo’nun hikayesinin tamamlanacağı belirtiliyor.

Rocky serisini yeniden canlandırmış ve büyük başarılara imza atmış Sylvester Stallone, ikinci Oscar adaylığını kazanmıştı. Rambo serisi için de aynısını yapmayı planlayan Stallone, özdeşlemiş iki serisinden birisi olan Rambo ile 11 yıl aradan sonra yeniden geliyor. Rambo: Last Blood filmi bu yıl Eylül ayında sinema severlerle yeniden buluşacak.

rambo son kan

Savaş Gazisinin Yaşadığı Zorluklar Anlatılacak

1982 yılında First Blood filmi sonrasında çıkmış Rambo filmleri özellikle aksiyon çemberi etrafında dönmekteydi. Ancak bu filmde serinin köklerine geri inilecek ve bir savaş gazisinin yaşadığı zorluklar hikayenin ana teması olacak. Filmin fragmanı yayınlandı ve Last Blood filminin serinin diğer filmlerinden hikaye yönüyle ayrılacağı tahmin ediliyor.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2019, 23:40

YORUM EKLE

Popüler Haberler