Ramo dizisi nerede çekiliyor? Dizi seti ve mekanları

Gökrem Sevindik ve Murat Yıldırım'ın başrolünü üstleneceği Ramo dizisi nerede çekiliyor? İşte ekranlara iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Ramo dizi seti ve mekanları.

Ramo dizisi nerede çekiliyor? Dizi seti ve mekanları

Başrolünü Murat Yıldırım, Görkem Sevindik ve Cemre Baysel’in üstlendiği Ramo dizi için Adana’da çalışmaların sürdüğü belirtiliyor. Çekimlerinin Eylül ayında başlayacağı öğrenilen Ramo dizisi Çukur dizisine benzer olarak mahalle, aşk ve kabadayılık temalarının işleneceği belirtiliyor. Dizide Ramazan ve Pelin arasındaki zorlu aşk hikayesi anlatılacak.

Adana özellikle de son zamanlarda dizi yapımcılarının ilgi odağı haline gelmeyi başardı. Özellikle de Sıfır Bir dizisinden sonra televizyon ekranların gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi büyük bir ilgi gördü. Adana’nın merkez bölgesinde çekilecek dizinin Hürriyet Mahallesi’nde çekilme ihtimalinin de yüksek olduğu belirtiliyor.

Ramo dizisi çekim detayları

Adana’da çekileceği öğrenilen dizinin doğal olarak oyuncu bulma konusunda sorunlar yaşayacağı belirtiliyor. Bu bağlamda oyuncular da doğal olarak ailesinden ve İstanbul’dan daha fazla uzak kalmak istemediği Ramo dizisinde Mücahit Serdengeçti karakterine Görkem Sevindik hayat verecek. Öte yandan Ramo dizisi Ramazan karakterine hayat verecek ve Murat Yıldırım’ın hayat verdiği karakter de Adana’da yaşayan bir aileye sahip. Yıldırım tatil zamanlarında ailesini ziyarete gelir ve Murat Yıldırım da İman El Bani ile nişanlıdır.

Ramo dizisi nerede çekiliyor?

Ramo dizisinin Adana’daki köhne yerlerde çekileceği belirtiliyor. Dizi çekimlerinin güvenlik önlemleri alınmak suretiyle geçildiği ve dekorların ve sokakların kullanılacağı kaydedildi. Setin ise Hürriyet, Kiremithane, Barbaros, Karşıyaka ve Bey mahallelerinde kurulması bekleniyor. Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmenliğini üstlendiği ve BKM’nin imzasıyla ekranlara taşınacak diziye ilişkin ayrıntılar gelecek.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2019, 14:52

YORUM EKLE