Rasim Ozan Kütahyalı bir kere daha kovuldu

Beyaz Futbol programında Boşnaklara ettiği hakaret sebebiyle kovulan Rasim Ozan Kütahyalı geçtiğimiz gün yeniden ekranlara dönmüştü. Kamuoyunun tepkileri üzerine Kütahyalı'nın Beyaz TV ile ilişiğinin bir kere daha kesilmesine karar verildi.

Rasim Ozan Kütahyalı bir kere daha kovuldu

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV ekranlarında Beyaz Futbol programında sarf ettiği sözler gerekçesiyle ekranlardan uzaklaştırılmıştı. Geçtiğimiz günlerde Kütahyalı yeniden ekranlara çıkmış ve bu durum Boşnak deneklerini harekete geçirmişti. Boşnak deneklerine bağlı birçok kişi Beyaz TV önünde çeşitli eylemler düzenlemişti.

Yarın akşam itibariyle Kütahyalı ekranlarda olmayacak

Bu millet hak etmediği için karşı çıkıyorum

MHP’li Saffet Sancaklı; Kütahyalı’nın Sırpların işlemiş olduğu katliamları hatırlatır nitelikte Boşnaklara yapılan hakaretle ağzından pislikler döktüğünü kaydetti. Kütahyalı için ‘’insan demekten utanıyorum ve bu adamı bu millet hak etmediği için karşı çıkıyorum’’ diyen Sancaklı, Kütahyalı’nın yeniden ekranlarda olmasının şehitlerin hatıralarına saygısızlık olacağını dile getirdi.

Layık olduğu çukura geri gönderilmelidir

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu da Rasim Ozan Kütahyalı hakkında açıklamalarda bulundu. Türkoğlu yaptığı konuşmada Rasim Ozan Kütahyalı’nın layık olduğu çukura geri gönderilmesi gerektiğini savundu. Kütahyalı’nın Beyaz TV’den kovulmasıyla birlikte Boşnak denekleri Beyaz TV önünde yapmayı planladığı eylemi iptal etti.

rasim ozan kütahyalı beyaz tvden kovuldu

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2019, 01:40

YORUM EKLE