Rastgele Yarışması Yarışmacıları Kimler? Rastgele Yarışmasını Kim Sunacak? Sunucusu Belli Oldu!

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak Rastgele yarışması yarışmacıları kimler? Rastgele yarışmasını kim sunacak sorularının yanıtı ortaya çıktı. Şansına güvenenlerin yarışması Rastgele'de yalnızca şansı olan kazanacak. 4 kişiden 1'i birinci olacak ve 50.000 TL ödülü almaya hak kazanacak.

Rastgele Yarışması Yarışmacıları Kimler? Rastgele Yarışmasını Kim Sunacak? Sunucusu Belli Oldu!

TRT 1 ekranlarına yepyeni bir yarışma programı gelmeye başlayacak. Rastgele yarışması ekranlarda kısa bir süre sonra yayın hayatına başlayacak ve yarışma sunucusu ise Şoray Uzun olacak. Şansına güvenenlerin yarışması olacağı belirtilen Rastgele programında büyük ödül olarak yarışmacılara 50.000 TL verilecek.

Bilgi veya beceri istenmeyen bu yarışmada başınıza rastgele olaylar geliyor. Yaşanan hadiselerde 2. turda rakiplerinizi geride bırakabilmeniz mevcut. Ancak iş son oyuna geldiğinde, devreye yetenekleriniz girecek. Yarışmaya başvuruda bulunmak isteyen bireyler //rastgele.tv/ adresinden başvurabilecek. Kişisel bilgilerinizi doldurarak yarışmaya katılabileceksiniz ve her programda 4 kişi yarışacak. Yarışma detaylarına ilişkin henüz bilgiler paylaşılmadı. Şuanda yarışma ile ilgili bilinen tek nokta sunucusunun Şoray Uzun olacağı.

Şoray Uzun Kimdir?

Rastgele yarışmasının sunuculuğuna soyunan Şoray Uzun, 1967 yılında Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. Bulgar baskını sonrasında 1972 yılında Adana’ya göçen Uzun, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. 2 yıl süreyle Hürriyet Gazetesi’nde polis adliye muhabirliği yapan Şoray Uzun, yolda programıyla kendini Türkiye’ye tanıtmayı başarmıştır. Seksenler dizisinde Ahmet karakterine hayat veren Uzun, şuana kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır. Uzun, aynı zamanda ‘’Süt Kardeşler’’ filminin hem senaristi hem de yönetmenidir.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 22:53

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdal
Erdal - 3 ay Önce

Eğlenceli bir yarışma gibi görünüyor

Merve
Merve - 3 ay Önce

WhatsApp No dan basvuru yapmak istiyorum kimse cvp vermiyor

Merve
Merve - 3 ay Önce

Katılmak istiyorum

Popüler Haberler