Recep İvedik 6 Netflix'te ne zaman yayınlanacak? Netflix Recep İvedik 6 yayın tarihi

Netflix Recep İvedik 6 filminin yayın tarihini açıkladı. Recep İvedik 6 Netflix’te ne zaman yayınlanacak, Netflix’in bu ayki içeriklerinin en dikkat çeken filmi olan Recep İvedik 6, 10 Nisan Cuma günü yayınlanacak.

Recep İvedik 6 Netflix'te ne zaman yayınlanacak? Netflix Recep İvedik 6 yayın tarihi

Netflix Nisan ayında kullanıcılarıyla paylaşacağı dizi ve filmleri açıkladı. Netflix’te Nisan ayında yayınlanacak olan yapımlar arasında geçtiğimiz vizyona giren Recep İvedik 6 da yer alıyor. Recep İvedik serisinin son filmi vizyona girdiği dönemde 12,3 milyon Dolar bilet gişesi elde etmişti.

Recep İvedik 6 Netflix’te Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix’in Nisan ayı takviminde en dikkat çeken film olan Recep İvedik 6, 10 Nisan Cuma günü yayınlanacak.

Recep İvedik 6 Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Recep İvedik karakterinin yaratıcısı olan Şahan Gökbakar bu filmde de yine başrolde yer alıyor. Filmde Şahan Gökbakar’ın yanı sıra Nurullah Çelebi, Somer Karvan ve Furkan Bayraktan gibi isimler rol alıyor.

Recep İvedik 6 filmi bu sefer Kenya’da geçiyor. Filmde Konya yerine yanlışlıkla Kenya’ya giden Recep İvedik’in maceraları anlatılıyor. Recep Kenya’ya arkadaşı Nurullah ile birlikte gitmiştir. Recep ve Nurullah Türkiye’ye dönmeye çalışırken, kendilerini bir anda yerli kabilelerin içerisinde bulurlar.

Recep İvedik vahşi doğada hayatta kalıp Türkiye’ye dönmeye çalışmaktadır.

Tüm sıcak gelişmeleri anbean takip etmek istiyorsan hemen mobil uygulamamızı indir!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Haberport artık Instagram’da! Tüm haberlerimizden anında haberdar olmak için bizi takip etmeye başla. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Gündemde neler olup bittiğine dair tüm ayrıntıları öğrenmek için hadi, Facebook Grubumuza katıl! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 20:17

YORUM EKLE

Popüler Haberler