Reyting Rekortmeni Çukur Dizisinden Flaş Final Kararı Geldi! Çukur Final Tarih Belli Oldu

Ekranların en sevilen dizilerinden Çukur, tamamen final yapmıyor. Dizinin tamamıyla biteceği düşünülürken, dizi yönetiminden açıklama geldi. Sezon finali ne zaman yapılacak?

Reyting Rekortmeni Çukur Dizisinden Flaş Final Kararı Geldi! Çukur Final Tarih Belli Oldu

Show TV’nin kendi gününde ekranların en çok izlenen dizisi olan Çukur son bölümü ile izleyiceleri derinden etkilemişti. Son bölümde yaşanan Sena’nın ölüm sahnesi sonucunda izleyiciler dizinin final yapacağını anlamıştı. Dizi yönetimi tarafından yapılan açıklama ile Çukur dizisinin 7 hafta sonra final yapacağını duyuruldu. Ancak izleyicileri sevindiren haber ise önümüzdeki sezon izleyicilerle buluşmaya devam edecek. 68. bölüm ile birlikte sezon finali yapacak.

Çukur Dizisi 61. Bölümde Neler Olmuştu?

Yamaç farkında olmadan gizemli yüzüklü adam ile karşılaştı. Yüzüklü adam Yamaç’a Sena’nın ölümüyle alakalı ipucu verdi. Bu durum sonucunda ise Yamaç, Meliha ile yüzleşti. Sedat’ın ölmesi ile birlikte Çukur’a bir düşman daha geldi. Timsah ise gizli bir şekilde, Yamaç’a ulaşabilmek ve Sedat’ın intikamını alabilmek için Çukur’da düzeni bozacak. Yamaç ise hiç beklemediği bir telefon aldı.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 16:21

YORUM EKLE

Popüler Haberler