Reyting Sonuçları 16 Nisan 2019 Salı Leke Kadın Eşkiya Survivor Halka Yarışında Sonuç Belli Oldu!

16 Nisan 2019 Salı günü birbirinden başarılı yapımlar rekabet içerisinde olacak. Leke dizisi ilk bölümüyle ekranlara gelecek ve Eşkıya, Survivor 2019, Halka ve Kadın gibi yapımların reyting sonuçları merak konusu oldu.

Reyting Sonuçları 16 Nisan 2019 Salı Leke Kadın Eşkiya Survivor Halka Yarışında Sonuç Belli Oldu!

16 Nisan 2019 Salı günü birbirinden renkli programlar ekranlarda oldu. Üstelik bu hafta televizyon ekranlarına yeni Leke dizisi de dahil oluyor. Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak Leke dizisi uzunca bir süredir heyecanla beklenmekteydi. Başarılı oyunculara bünyesinde yer veren Leke dizisinin hikaye işlenişi ve teknik ekiple büyük işler başaracağı konuşulmakta.

16 Nisan günü Leke dizisi ilk bölümüyle televizyon ekranlarında olacak ve aynı gün; Kadın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Survivor 2019 ve Halka gibi programlar da ekranlarda reyting yarışı verecek.

16 Nisan 2019 Reytinglerde Yarışacak Programlar

Kanal D ekranlarında Leke dizisi ilk bölümüyle ekranlarda olurken, FOX TV’de Kadın, Atv ekranlarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Tv8 ekranlarında Survivor 2019, Star TV’de ise Düğün Denek 2 ekranlarda olacak. Ancak reyting rakamlarını takip eden bireylerin ilgi odağındaki dizi şuanda Leke olarak karşımıza çıkmakta. Henüz 1. bölümle ekranlara gelecek ve büyük yapımlara karşı rekabet içerisinde olacak dizinin nasıl bir başarı sergileyeceği şimdiden merak edilmeye başlandı.

16 Nisan 2019 Salı Günü Reyting Sıralaması

  1. TRT 1- Halka
  2. FOX TV- Kadın
  3. Atv- Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  4. Tv8- Survivor 2019
  5. Kanal D- Leke
  6. Show TV- Aile Arasında
  7. Star TV- Düğün Denek 2
  8. Kanal 7- Yemin ve Elif

Bir süredir reytinglerde ilk sırayı rakiplerine bırakmayan Kadın dizisi bu hafta reytinglerde ikinci sırada olacak. Çünkü TRT 1 ekranlarındaki Halka dizisi, yeni bölümüyle izleyicileri televizyon ekranlarına kilitleyecek. Geçtiğimiz haftalarda EDHO ekranlarda olmamış ve reytinglerdeki dengeler büyük oranda değişmişti. Şimdilerde ise dizi yeni bölümüyle ekranlarda olacak ve bu kapsamda dizinin reytingdeki standart yerini alacağı tahmin ediliyor.

Kadın – FOX TV

FOX TV’de yayınlanmaya devam eden Kadın dizisi, 2 sezonu aşkın bir süredir büyük bir başarıyla istikametine devam ediyor. Salı günlerinin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başaran dizisi, uzun soluklu dizilere rağmen kritik başarılara imza atıyor. İlerleyen haftalarda başarı seviyesinin azalacağı konuşulsa da, Bahar ve Sarp karakterlerinin diziyi ayakta tutacağı öne sürülüyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Atv

Atv ekranlarında 5.sezonunu yaşayan EDHO, reytinglerde ilk sıralarda yer almaktayken Kadın dizisiyle birlikte bir sıra geri çekildi. Beşinci sezonda olmasına rağmen çok büyük bir izleyici kitlesini arkasına almayı başaran EDHO’ya yönelik ilgi seli sürüyor. Dizinin bir sonraki sezonlarda da devam etme ihtimaline kesin olarak bakılıyor ve dizi Salı günü de yeni bölümüyle ekranlarda olacak.

Yüzleşme – Kanal D

Zor bir günde yayınlanmaya başlamasına rağmen önemli işlere imza atan Yüzleşme dizisinin son günlerde reytinglerde beklenen seviyeyi karşılayamadı. Bundan dolayı senaryoda birtakım sahnelerin daha da güçlendirileceği konuşuluyor.

Halka

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve birçok usta oyuncuyu kadrosuna kazandıran Halka dizisi, geçtiğimiz haftalarda birçok dizinin yayınlanmadığı günde ekranlarda olmuş ve ilgiyle takip edilmişti. Bu anlamda dizinin 16 Nisan günü reytinglerde nasıl bir başarı göstereceği ise merak konusu oldu.

İŞTE TOTAL'DE İLK 10 PROGRAM

1 KADIN - FOX
2 EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - ATV
3 FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER - FOX
4 MUGE ANLI ILE TATLI SERT - ATV
5 SURVIVOR TURKIYE YUNANISTAN - TV8
6 KADIN (ÖZET) - FOX
7 ESRA EROL'DA - ATV
8 ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA - FOX
9 EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (ÖZET) - ATV
10 LEKE - KANAL D

 

İŞTE AB'DE İLK 10 PROGRAM

1 FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER - FOX
2 EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - ATV
3 KADIN - FOX
4 KADIN (ÖZET) - FOX
5 SURVIVOR TURKIYE YUNANISTAN - TV8
6 EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (ÖZET) - ATV
7 AILE ARASINDA (T.S) - SHOW 
8 MUGE ANLI ILE TATLI SERT - ATV
9 ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA - FOX
10 SHOW ANA HABER - SHOW TV
Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 11:08

YORUM EKLE