Şampiyon dizisi Kafkas kimdir? Gerçek adı nedir? Fırat Bölükbaşı hakkında bilgiler!

TRT 1 ekranlarında izleyiciler ile buluşacak olan Şampiyon dizisinin hem duygusal hem de aksiyon odaklı bir dizi olarak karşımıza çıkacağı öngörülüyor. Dizide Kafkas karakterine hayat verecek olan oyuncu da belirlendi. Peki Şampiyon Dizisi Fırat Bölükbaşı Kimdir? İşte Fırat Bölükbaşı hakkındaki detayların tümü…

Şampiyon dizisi Kafkas kimdir? Gerçek adı nedir? Fırat Bölükbaşı hakkında bilgiler!

Şampiyon Dizisi Fırat Bölükbaşı Kimdir?

Şampiyon dizisinin yönetmen koltuğunda Hakan Kırvaraç oturacak. Dizi TRT 1 ekranlarında yayınlanacak ve bir boksörün hayatı konu edinilecek. Dizinin başrol oyuncusu olarak Tolgahan Sayışman’ı izleyeceğiz.

Dizinin hangi gün yayınlanacağı şu an için belli değil. Ancak belli olduğunda yine bizim sitemiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Şampiyon dizisinde Kafkas lakaplı olarak izleyeceğimiz Fırat Bölükbaşı son bir maça çıkacak ve bunu oğlu için yapacak. Güneş için son kez ringe çıkacak olan Kafkas lakaplı boksör, büyük bir talihsizlik yaşayacak ve hayatı darmaduman olacak. Oğlu ve eşi ile birlikte yeniden hayata tutunmaya çalışacak.

Şampiyon Dizisi Kafkas Aslında Kim?

Dizinin başrol oyuncusu olarak Kafkas karakterine hayat verecek olan oyuncu Tolgahan Sayışman olarak karşımıza çıkmaktadır. Tolgahan Sayışman 1981 senesinde İstanbul’da doğmuştur.

Önceleri manken olarak piyasalara giriş yapan yakışıklı oyuncu sonrasında oyunculuk sektörüne geçiş yapmıştır. 2002 Senesinde Best Model Of Türkiye’de dereceye girmiştir ve ismini duyurmayı başarmıştır.

Doğuş Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan yakışıklı oyuncu ilk başlarda dizilerde konuk oyuncu olarak boy gösterirken sonrasında devamlı oyuncu olarak görev yapmaya başlamıştır. Ancak Lale Devri dizisi yakışıklı oyuncu için dönüm noktası olmuştur. Serenay Sarıkaya ile birlikte başrollerini paylaştıkları Lale Devri dizisinde çok başarılı bir performans sergilemiştir ve ekranların aranan yüzü olmayı başarmıştır.

Son olarak Şampiyon Dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan Tolgahan Sayışman’ın Fırat Bölükbaş isimli ve Kafkas lakaplı karakteri nasıl oynayacağı daha şimdiden merak edilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 21:07

YORUM EKLE

Popüler Haberler