Savaşçı Batur Kimdir? Üsteğmen Batur Gerçek Adı Nedir? Sertan Erkaçan Geçmişte Rol Aldığı Yapımlar

Savaşçı dizinin son bölümünde Üsteğmen Batur adında bir karakterle karşılaştık. Üsteğmen Batur teröristlerin arasına sızmış bir ajandır. Üsteğmen Batur’u Sertan Erkaçan canlandırmaktadır. Erkaçan daha önce yer aldığı yapımlara fazlasıyla renk katmıştı. Sertan Erkaçan’ın Savaşçı dizisinde de çok fazla sevilmesi bekleniyor.

Savaşçı Batur Kimdir? Üsteğmen Batur Gerçek Adı Nedir? Sertan Erkaçan Geçmişte Rol Aldığı Yapımlar

FOX TV’nin sevilen dizilerinden olan Savaşçı’nın son bölümü nefesleri kesti. Astsubay Bayram’ın liderliğini yaptığı Kılıç Timi Lazar ve adamları tarafından pusuya düşürüldü. Kılıç Timi hem teröristleri yok etmek hem de komutanları olan Kağan ve Haydar’ı kurtarmak zorundadır. Kağan, Yörük Haydar ve Kıbrıslı Batur’un çok kararlıdırlar. Albay Kopuz karargahta çok gergin bir şekilde beklemektedir.

Olaylar bu şekilde devam ederken diziye Üsteğmen Batur adından birisi dahil oluyor. Dizide Üsteğmen Batur rolünü Sertan Erkaçan canlandırıyor.

Sertan Erkaçan 2987 yılında doğmuştur ve lise yıllarından beri tiyatroya ilgi duymaktadır. 4 yıl M.S.M’de oyunculuk eğitimi aldı ve bazı dizi ve filmlerde küçük roller aldı. Erkaçan, Ekmek İşçileri, Jekor Yine Ölmeli, Kaç Baba Kaç, Kabare gibi tiyatro oyunlarında rol aldı. Daha sonra Adını Kalbime Yazdım, Acil Aşk Aranıyor, Rengarenk, Koca Koca Yalanlar gibi dizilerin oyuncu kadrosunda yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 17:47

YORUM EKLE