Savaşçı dizisine katılan yeni oyuncular kimler? Savaşçı yeni sezon oyuncuları

Fox TV ekranlarında bir süredir yayınlanan Savaşçı dizisine yeni oyuncular katıldılar. Peki Savaşçı dizisine katılan yeni oyuncular kimler? Savaşçı yeni sezon oyuncuları dizinin izleyicileri tarafından merak ediliyor. İşte yeni sezonda diziye dahil olan oyuncular…

Savaşçı dizisine katılan yeni oyuncular kimler? Savaşçı yeni sezon oyuncuları

Bordo bereli konseptinde en çok sevilen diziler arasında yer alan Savaşçı dizisi Fox TV ekranlarındaki yayın hayatına devam ediyor. Yeni sezon itibari ile dizi kadrosuna yeni oyuncuların katılım gösterdikleri ifade edildi.

Oyuncu kadrosuna bakıldığında Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu gibi önemli isimlerin yer aldığı Savaşçı dizisine yeni sezonda Zerrin Sümer, Serkan Kuru, Ogeday Girişken, Bahadır Buyruk, Gökçen Gökçebağ ve Seçil Buket Akıncı’da katılım gösterdiler.

Limon Film tarafından ortaya konan Savaşçı dizisinin yönetmenliğini Osman Taşçı ve Şafak Bal yapıyor. Yönetmenler diziye yeni katılan oyuncular ile çekimlerine devam ediyorlar.

Dizinin yeni sezonunda Zerrin Sümer, Yüzbaşı Haydar Bozkurt’un annesi olarak izleyici karşısında olacak.

Diğer yandan diziye katılan oyuncularından Serkan Kuru’da Astsubay Ali Çekiç karakteri ile Kılıç Timi’nin yeni başçavuşu olacak.

Survivor yarışması ile tanıdığımız Ogeday Girişken Astsubay Demir Döğer olarak Kılıç Timi’nin vazgeçilmezlerinden biri olacak.

Bahadır Buyruk ise Astsubay Çavuş İlhan Yazır karakteri ile Fox TV ekranlarında olacak.

Gökçen Gökçebağ ise dizinin yeni kötü adamı olarak görülecek.

Ekranların sevilen isimlerinden olan Seçil Buket Akıncı’da Tümgeneral Ahmet Kutalmış’ın kızı Ayça olarak izlenecek.

Dizinin dördüncü sezonunda Türkiye karşısında ortaya konan terör örgütlerinin hepsinin birleşerek büyük bir hareket gerçekleştirme amaçlarını izleyeceğiz. Kılıç Timi ise bu büyük harekete karşı ülkelerini savunacaklar.

Savaşçı dizisi 13 Ekim Pazar gününde saat 20.00’da Fox TV ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2019, 22:35

YORUM EKLE

Popüler Haberler