Scream 3. sezon konusu ne? Yeni sezon başlıyor

Uzunca bir aradan sonra Scream 3. sezonuyla yeniden sevenleriyle buluşuyor. Scream 3. sezon konusu ne? Scream yeni sezonu başlıyor ve yeni sezonda oyuncu kadrosunda büyük değişikliklerin yapıldığı görüldü.

Scream 3. sezon konusu ne? Yeni sezon başlıyor

Dünya genelinde büyük bir izleyici kitlesine sahip Scream dizisinin ikinci sezonu 2016’da yayınlanmıştı. Dizi severlerin uzunca bir süredir beklediği Scream dizisi üçüncü sezonu 8 Temmuz itibariyle sevenleriyle buluşacak.

Scream dizisinin yeni bölümü altı bölümden oluşacak ve her seferinde iki bölüm birden yayınlanacak. Kalan bölümlerinse 9-10 Temmuz 2019 tarihlerinde yayınlanacağı öğrenildi. Dizi flaş bir kanal değişikliğiyle MTV yerine VH1 ekranlarında olacak.

Bir önceki sezona göre oyuncu kadrosunda önemli değişikliklere giden Scream dizisinde; Tyler Posey, Tyga, Keke Palmer, Mary J. Blige, C.J. Wallace, RJ Cyler, Giorgia Whigham, Paris Jackson, Jessica Sula ve Giullian Yao Gioiello gibi isimler yer almakta.

Scream 3. Sezon Konusu Ne?

Scream dizisinin yeni sezonunda Deion Ellit’in trajik geçmişinde onu elinde tutmak isteyen yıldız bir ismin çevresinde olduğu görülüyor. Yaşanan olayların Deion Ellit’i tehlike altına aldığı görüldü ve yeni sezon üreticisinin Brett Mathews olduğu görüldü.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 00:05

YORUM EKLE

Popüler Haberler