Sen Anlat Karadeniz Genco Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Ahmet Uğur Çavuşoğlu Rol Aldığı Yapımlar

Atv ekranlarının fenomeni Sen Anlat Karadeniz dizisine henüz dahil olan Genco karakteri kim? Diziye yeni dahil olan Tamar Holdingin sahibi Sak Genco karakteri ve bilgileri ile ilgili bütün detaylar ortaya çıktı. Genco karakterine hayat veren isim Ahmet Uğur Çavuşoğlu oldu.

Sen Anlat Karadeniz Genco Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Ahmet Uğur Çavuşoğlu Rol Aldığı Yapımlar

Atv ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz, 24 Nisan 2019 Çarşamba günü yeni bölümüyle ekranlara gelecek. 49. bölümle ekranlarda olacak diziye kısa bir süre önce yeni bir oyuncu dahil oldu. Dizide kısa süreli düşüşler yaşayan dizi Sak Genco karakterini diziye dahil ederek reytinglerde bir çıkış yakalama beklentisi içerisine girdi.

Vedat karakterinin diziye veda etmesiyle birlikte dizide kötü karakter kalmaması sonucu izleyiciler dizinin sona ereceğini düşünmeye başladı. Bu noktada Genco Sak dahil olarak izleyicilerin aklındaki sorulara bir anlamda yanıt verilmiş oldu.

Sen Anlat Karadeniz Genco Karakteri Kim?

Son bölümde hiç beklemediği bir yerde uyanan Tahir, daha sonra yaşadığı anlarda gülünç anlar yaşadı. Nefes ise olay yerine gelir ve Tahir’e kız isteme durumunda bulunur. Vedat gittikten sonraysa Kaleli kum firmasına yeni bir rakip doğuyor. Tamar Holding’e bağlı bir bölge insanı olan Genco, Kale Kum’un terk ettiği bütün yeri elde edebilmek için çaba sarf etmektedir. Tahir ve abisi ise bu süreçte Genco’yla karşı karşıya gelecek ve dizinin yeni zıt karakteri olarak karşımıza çıkmakta.

Ahmet Uğur Çavuşoğlu Kimdir?

Osman Sınav’ın yönetmenliğindeki Sen Anlat Karadeniz’e henüz giriş yapan Genco karakterine hayat veren isim Ahmet Uğur Çavuşoğlu’dur. Çavuşoğlu 1967 yılında dünyaya gelmiştir ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü mezunudur. Daha sonra Bilkent Üniversitesi’nde Tiyatro eğitimi alan Çavuşoğlu, TRT 1 ekranlarında ‘’Ege’nin Hamsisi, Meryem, Umutsuz Ev Kadınları, Hayat Sevince Güzel, Unutma Beni ve Parmaklılar Ardında’’ gibi yapımlarda rol alma fırsatı yakalamıştır.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 13:42

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kuzgun cebeci
Kuzgun cebeci - 1 yıl Önce

Filmdeki en sevdiğimiz karakter tahir kaleli dir

beril
beril - 1 yıl Önce

vedata 199 tekme atmış

Ummahan
Ummahan - 12 ay Önce

Genco çok kötü biri ama karakterinde çok başarılı

Eda
Eda - 11 ay Önce

Vedat daha iyiydi desem nolur shshshsh


Popüler Haberler