Sen Anlat Karadeniz Melek Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Asya Kasap Hakkında Bilgiler!

Sen Anlat Karadeniz dizisine Hazan’ın kardeşi olan Melek katıldı. Diziye yeni dahil olan Melek’in kim olduğu merak konusu oldu. Sen Anlat Karadeniz’deki Hazan’ın kardeşi olan Melek hakkında detaylar ve daha fazlası haberimizde…

Sen Anlat Karadeniz Melek Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Asya Kasap Hakkında Bilgiler!

ATV’nin en çok sevilen dizilerinden olan Sen Anlat Karadeniz’e yeni gelen bir oyuncu ortalığı karıştırdı. Diziye yeni katılan Melek karakterinin Genco ile olan sahnesi çok konuşuldu. Genco’nun Melek’e olan ilgisi seyircileri çok fazla kızdırdı.

Sen Anlat Karadeniz dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Diziye son olarak katılan Melek, Sen Anlat Karadeniz seyircilerini çok kızdırdı.

Tahir, Asiye’nin babasına ilaçları götürürken Hazan’ın nenesi tarafından vuruldu. Hazan’ın nenesi Tahir’i tedavi eden Hazan’a çok yakıştırınca ortalık karıştı. Nefes’in kıskanmasına neden olan bu olayın ardından, çiftimizin her yerde karşısına çıkan Hazan’ın Yiğit’e aşık olduğunu söylemesi ortalığı daha da karıştırdı. Hazan’ın ailesi de bu vesileyle seyirciyle buluşmuş oldu.

Hazan üvey babasına çok kızgın ve ayrıca kız kardeşi Melek de babasından hiç hoşlanmıyor. Çünkü, Genco’nun ona dokunmasından nefret ediyor. Genco ise her fırsatta Melek’le yakınlaşmaya çalışıyor.

Melek’in doğum günü kutlamalarında Genco, Melek’e kendi elleriyle kolye takmaya çalışınca Hazan daha da sinir oldu. Hazan’ın annesi ise Genco’nun kolyeyi takmasına izin verdi. Melek kolyeyi çıkarmak ister, ancak annesi buna izin vermez. Hazan ise Genco’nun kötü biri olduğunu çok iyi biliyor.

Sen Anlat Karadeniz Melek Kimdir?

Dizide Melek karakterine Asya Kasap hayat vermektedir. Son olarak TRT 1 ekranlarında Ege’nin Hamsisi dizisinde karşımıza çıkan Kasap, bu dizide İpek karakterini canlandırmıştı. İzmir Güzeli Ajans’a bağlı olarak oyunculuk yapan Asya Kasap, 2001 yılında dünyaya geldi. Henüz 18 yaşında olan güzel oyuncu, Sen Anlat Karadeniz dizisindeki Melek’in Genco ile olan ilişkisi ile adından söz ettirmeyi başardı.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 23:59

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adil Ekiz
Adil Ekiz - 2 gün Önce

Melek in babasının yaptığı işkenceler çocuklarım üzerinde çok kötü etkiler yaptı bu işkence konuları kötü örnek oluyor eğer böyle devam ederse ilgili yerlere şikayette bulunacağım.

Popüler Haberler