Sen Anlat Karadeniz’in Vedat’ı Çukur’a Transfer Oldu! Mehmet Ali Nuroğlu Hangi Karakteri Canlandıracak?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde göstermiş olduğu oyunculuk ile herkesin beğenisini kazanan Mehmet Ali Nuroğlu'nun ismi Çukur dizisi ile anılmakta.Diziye yeni transfer olduğu konuşulan başarılı oyuncunun bu diziye geçip geçmediği merak konusu.Haberimizde konuyla ilgili detaylar yer almakta.

Sen Anlat Karadeniz’in Vedat’ı Çukur’a Transfer Oldu! Mehmet Ali Nuroğlu Hangi Karakteri Canlandıracak?

Sen Anlat Karadeniz’in Vedat’ı Çukur’a Transfer Oldu

Son zamanlarda sosyal medya kullanıcılarının sıkça söz ettiği bir konu ile siz değerli okurlarımızın karşısındayız. ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’in kötü adamı Vedat ( Mehmet Ali Nuroğlu ) bir süre önce diziden ayrılmıştı. Bu ayrılıkla adından çokça söz ettiren Mehmet Ali Nuroğlu’nun adı şimdi de Çukur dizisi ile gündemde. Sen Anlat Karadeniz’in Vedat’ı Çukur’a transfer oldu iddialarını sizler için araştırdık.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde oyunculuğu ile herkesin beğenisini toplayan Mehmet Ali Nuroğlu ölerek diziye veda etmişti. Şimdi ise Nuroğlu’nun Çukur dizisine dahil olduğu bilgisi kulislerde konuşulmakta. Peki Mehmet Ali Nuroğlu Çukur dizisinde hangi rolü üstlenecek ? Detayları belli oldu mu ?

Geçtiğimiz hafta Çukur ‘da Karakuzular Koçovalılar’a saldırmış ve Çeto Mahsun’un ölümü ile yıkılmıştı. Bu haberle kendisini kaybeden Çeto,Çukur’a savaş açıp Koçovalı ailesine zor anlar yaşatmıştı. Ama son anda ortaya çıkan Mahsun Çeto’yu öldürmüş bu sahne izleyenlerde şok etkisi yaratmıştı.

Çeto gibi bir karakterin diziden ayrılması dizinin hayranları tarafından üzüntüyle karşılanmıştı.Şimdi ise yeni kötü karakterin kim olacağı merak konusu. Tam da bu merakın üzerine Mehmet Ali Nuroğlu’nun  Çukur’a dahil oldu haberini edindik. Sen Anlat Karadeniz’de güçlü bir rol üstlenen Mehmet Ali Nuroğlu’nun Çukur dizisinde de aynı şekilde güçlü bir karakteri canlandıracağına inanıyoruz. Yeni Baykal’ın Mehmet Ali Nuroğlu olduğu yüksek ihtimaller arasında.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 14:54

YORUM EKLE