Sev Yeter Ruhi Kim? Sev Yeter Ruhan Karakterinin Gerçek Adı ve Yaşı

Sev Yeter dizisinin sevilen karakteri Ruhi kim? Sev Yeter Ruhan karakteri gerçek adı ve yaşı hakkında detaylar ortaya çıktı. Ruhan karakterine hayat veren başarılı ismin, daha önce birçok reklam filminde ve filmde rol aldığı öğrenildi.

Sev Yeter Ruhi Kim? Sev Yeter Ruhan Karakterinin Gerçek Adı ve Yaşı

TV7 ekranlarında yayınlanan Sev Yeter dizisinde zaman atlandı ve Ruhi rolünde oynayan oyuncu değişti. Erkek gibi yetişen Ruhi, büyümüş ve ilerleyen zamanlarda Raman ve İşita’nın en büyük düşmanları olmuştur.

Ruhi, yeni doğacak çocuklarını tercih ettiği düşüncesiyle her zaman agresif tavırlar içerisinde olmuş ve kin beslemiştir. Nidhi ise Ruhi’yi kaçırmış ve ona her türlü eziyeti yaşatmıştır. Raman ve İşita’dan uzak tutma hayalleri kura Nidhi, intikamını bu şekilde almayı başarmıştır.

Ruhi, bir rap yıldızıdır ve kız olduğunu her zaman gizlemiştir. Saçlarını toplamış ve erkek gibi davranmıştır. Raman ise, Ruhan ile buluşmuş ve Ruhi’yi bir reklam yıldızı yapmaya girişmiştir. Ancak İşita’nın da reklam yıldızı olmak istemesi üzerine iki isim yine karşı karşıya gelmiştir.

Aditi Bhatia kimdir?

1.60 cm boyunca 58 kg ağırlığındaki Aditi Bhatia, 29 Ekim 1999 doğumludur. Mumbai doğumlu Bhatia, Thakur Devlet Okulu’ndan mezun olmuştur. Bilim ve Ticaret Fakültesi’nden mezun olan Aditi Bhatia, daha önce Vivah, The Train, Lokhandwala, Shootout ve Chance Pe Dance filmlerinde rol aldı. Matematiğe yönelik ilgisiyle bilinen Aditi Bhatia, birçok reklam filminde de rol almıştır.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2019, 00:48

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mähri
Mähri - 2 ay Önce

Mähri

Popüler Haberler