Show TV Damat Bayıldı yarışması nasıl olacak? Onur Büyüktopçu Yeni programı

Show TV ekranlarının yeni yarışma programı Damat Bayıldı nasıl bir yarışma, yarışmanın başvuru formu, nasıl başvurulur sorularının yanıtı merakla araştırılıyor. Yemekteyiz programının sunuculuğundan henüz ayrılan Onur Büyüktopçu, Damat Bayıldı programının sunuculuk görevini üstlenecek.

Show TV Damat Bayıldı yarışması nasıl olacak? Onur Büyüktopçu Yeni programı

Tv8 ekranlarında Yemekteyiz programının sunuculuğundan kısa süre önce ayrılan Onur Büyüktopçu’nun Show TV ekranlarının yeni yarışma programı Damat Bayıldı’nın sunuculuğunu üstleneceği öğrenildi. Yeni yarışma programının başlayacağını öğrenen binlerce kişi yarışmaya ilişkin detayları ve başvuru formunu araştırmaya başladı.

Damat Bayıldı Program Detayları

5 damat ve gelin çiftin katıldığı yarışmada, gelinler yapacakları yemeklerle kendilerini damatlara beğendirmeye çalışacak. Gelinim Mutfakta yarışmasına benzer bir konsept taşıyan Damat Bayıldı programı Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak.

Yarışmaya başvuru formu 30 sorudan oluşmakta ve formda başvuru sahibinin kişisel bilgileri talep edilir. Başvuru formuna bir adet resim eklenmesi gerekmektedir. Partner olarak başvuracak bireyler ise partneriyle çekilmiş bir görseli başvuru formuna eklemelidir. Sorular doğru ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Yapım şirketleri reyting oranlarını göz önünde bulundurarak daha çok ilginç yarışmacıları tercih etmektedir.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2019, 15:43

YORUM EKLE
YORUMLAR
gulsah
gulsah - 12 ay Önce

Bende damat bayldi yarsmasna baswurmak istiorum ama olmuo benide aln


Popüler Haberler