Show tv Hey Canlı magazin Elif Ece Uzun sunumuyla başladı!

Show Tv'nin yeni magazin programı cuma akşamı 23.30 da başlıyor. Hey Canlı Elif Ece Uzun Show tv de yayınlanacak olan program Türkiye'nin ilk ve tek magazin haber programı.

Show tv Hey Canlı magazin Elif Ece Uzun sunumuyla başladı!

Türkiye’nin ilk ve tek magazin haber programı Show Tv ekranlarına geliyor! Hey Canlı isimli program Cuma akşamı 23.30 da başlıyor.

Magazin haber programında bilmedikleriniz, sır olarak kalanlar, sanatçıların renkli dünyası detayları ile birlikte anlatılıyor. 5 Temmuz Cuma akşamı Show Tv ekranlarına gelecek olan magazin haber programı saat 23.30 da yayınlanacak. Hey Canlı programını Elif Ece Uzun sunuyor. Show Tv ekranlarında magazin sevenlerle buluşacak olan Ece Uzun, daha önce de magazin programı sunmuştu.

Hey Canlı program formatı daha öncede Show Tv de yayınlanan bir programdır. Bir süre ekranlara gelmeyen program 5 temmuz Cuma akşamı tekrar sevenleriyle buluşuyor.

Bu yaz boyunca ekranlara gelecek olan Hey Canlı magazin haber programında ünlüler hakkında bilinmeyen görüntüler, olay yaratan röportajlar ve daha fazlası yer alacak.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 01:43

YORUM EKLE

Popüler Haberler