Show TV Nöbet Dizisi 8. Bölüm ile Erken Final Yaparak Veda Ediyor

Show TV'nin henüz 5 bölümdür ekranlara gelen dizisi erken final yapıyor! Pana Film'in yapımcılığını üstlendiği ve Genelkurmay Başkanlığı'ndan lojistik destek alan dizi, 8. bölümle televizyon ekranlarına veda edecek.

Show TV Nöbet Dizisi 8. Bölüm ile Erken Final Yaparak Veda Ediyor

Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği ve Show TV ekranlarına büyük hayallerle başlayan Nöbet dizisi erken final kararı aldı. Başrol oyuncuları arasında Yurdaer Okur, Saygın Sosyal ve Deniz Bolışık gibi başarılı isimlerin yer aldığı Nöbet, henüz 8. bölümde televizyon ekranlarına veda ediyor.

Usta oyuncu ve yapımcı Necati Şaşmaz, erken final kararı ile büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Reytinglerde istediği başarıyı yakalayamayan Nöbet dizisi, başarılı oyuncu kadrosuna rağmen ekranlarda tutunamadı. Son olarak 5. bölümle ekranlara gelen Nöbet dizisinin uygun bir günde yayına başlayamadığı belirtiliyor.

Genelkurmay’dan Lojistik Destek Alıyordu

Dizi, yayın günü itibariyle Savaşçı, Elimi Bırakma ve Kardeş Çocukları gibi dizilerle rekabet içerisinde oldu. Mevcut dizilerin bir süredir ekranlarda olması sebebiyle izleyiciler tercihlerini yapmış ve bundan dolayı da Nöbet dizisine yönelmemiştir. Antalya Elmalı’da çekimleri devam eden Nöbet dizisi Genelkurmay Başkanlığı’ndan da lojistik destek almaktaydı.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 02:28

YORUM EKLE