Show TV Onur Büyüktopçu Damat Beğendi programı ne zaman başlayacak?

Show TV'de Onur Büyüktopçu sunumuyla ekranlara gelecek Damat Beğendi programı ne zaman başlayacak? Yeni yarışma programına ilişkin yeni gelişmeler içeriğimizde yer almaktadır.

Show TV Onur Büyüktopçu Damat Beğendi programı ne zaman başlayacak?

Yemekteyiz programının sunucusu Onur Büyüktopçu, yarışma sezon finali yaptıktan sonra programın sunuculuğundan ayrıldığını duyurmuştu. Show TV’nin yeni yarışma programı Damat Beğendi’ye transfer olduğu konuşulan Büyüktopçu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla transfer iddialarını doğruladı.

İlk olarak Kiralık Aşk dizisinde büyük bir kitleye ulaşmayı başaran Büyüktopçu, ardından Yemekteyiz programındaki başarılı sunuculuğuyla beğeni toplamayı başardı. Programdan ayrılık iddiaları konuşulan Büyüktopçu’nun Damat Beğendi’nin sunuculuğunu üstleneceği öğrenildi.

onur buyuktopcu

Eylül Ayında Ekranlarda Olacak

Damat Beğendi programının Eylül ayı itibariyle Show TV ekranlarında olacağı belirtiliyor. Bu süreçte Yemekteyiz programının yeni sunucusunun ise Seda Sayan olacağı açıklanmıştı. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündüz kuşağı programlarının trend ismi Seda Sayan’a Yemekteyiz’in sunuculuğu için başarılar dilemişti.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 01:45

YORUM EKLE