Show TV’de Zahide Yetiş yeni bölümler ne zaman başlayacak?

Show TV ekranlarında yayınlanan ve Zahide Yetiş tarafından sunulan programın ne zaman başlayacağı uzun süredir araştırılıyordu. Son olarak Zahide Yetiş’le programı hakkında güzel haber verildi.

Show TV’de Zahide Yetiş yeni bölümler ne zaman başlayacak?

Show TV ekranlarında yayınlanan Zahide Yetiş’le programı hatırlanabileceği gibi diğer pek çok program gibi Covid-19 virüsü salgını sebebiyle yayın hayatına ara vermişti. Uzun süredir televizyon ekranlarında izlenemeyen program hakkında yeni gelişmeler yaşandı.

Zahide Yetiş’le Programı Yeniden Yayınlanacak

Covid-19 virüsü salgını sebebiyle yayınlarına bir süreliğine ara vermek durumunda kalan Zahide Yetiş’le programından güzel haber geldi. Virüsün etkisini ciddi oranda yitirmesi ile beraber programın 1 Haziran tarihinden itibaren saat 09.30’da canlı yayın ile Show TV ekranlarındaki yerini alacağı açıklandı.

Sevilen isim Zahide Yetiş’in renkli sunumu ile günlük hayata dair pek çok bilginin verildiği program 1 Haziran’dan itibaren hafta içi her sabah 09.30’da Show TV’de!

Gündemde olup biten her şey ve daha fazlası Haberport mobil uygulamasında! HEMEN İNDİR>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Günün en önemli başlıkları, en doğru kaynağıyla karşında! Haberport’un Fabook grubuna katılarak sen de gündemdeki haberleri anında takip etmeye başla!>>>Haberport Facebook Grubuna Katılmak İçin TIKLA!


Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 17:51

YORUM EKLE

Popüler Haberler