Sıfır Bir Cio’dan Sonra Özgür’de Çukura Akın Koçovalı Olarak mı geliyor?

İnternette yayınlanan Sıfır Bir dizisinde Özgür karakterine hayat veren Özgür Meriç, Akın Koçovalı olarak Çukur dizisinin kadrosuna dahil oluyor. Daha önce Sıfır Bir Adana dizisinden rol arkadaşı Cihangir Ceyhan'da Çukur dizisine dahil olmuştu.

Sıfır Bir Cio’dan Sonra Özgür’de Çukura Akın Koçovalı Olarak mı geliyor?

Sıfır Bir Özgür Çukur’a Mı Geliyor ?

İntenette yayınlanan Sıfır Bir dizisinde Özgür karakterini canlandıran Özgür Meriç Akın Koçovalı olarak Çukur’a mı geliyor ? Çukur dizisinde Akın Koçovalı karakterini Özgür Meriç mi canlandıracak ?  Detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Adana’nın suç oranı en yüksek olan mahallelerinden olan Hürriyet Mahallesi’nde olan olayları konu edinen Sıfır Bir Bir Zamanlar Adana’da dizisi oyuncularından Cihangir Ceyhan  ( Cio)  Çukur dizisine Azer Kurtuluş karakteri ile dahil olmuştu.  Şimdi ise Cihangir Ceyhan ‘ın ( Cio) Sıfır Bir’den rol arkadaşı Özgür Meriç’in de Çukur’a dahil olacağı haberleri  gündemde. Cihangir Ceyhan ve Özgür Meriç’in sosyal medyaya birlikte fotoğraf koyup açıklamaya ‘Çok yakında’ yazması bu iddiaları doğrular nitelikte.

Peki Özgür Meriç Kimdir?

Özgür Meriç 1992 yılında Adana’da doğmuştur. Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunudur. Oyunculuk eğitimini Büyükşehir Belediye Konservatuarı’nda almıştır.  İntenet dizisi olan Sıfır Bir Adana’da Özgür karakterini canlandırmıştır.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 23:31

YORUM EKLE

Popüler Haberler