Sokağın Çocukları geliyor! Sıfır Bir Adana yapımcısından BluTV'ye yeni Adana dizisi

En çok izlenen internet dizisi olan Sıfır Bir final yaptı. İlk olarak YouTube üzerinden yayınlanan ve gördüğü ilgi nedeniyle Blu TV tarafından satın alınan Sıfır Bir dizisinden hayranlarını üzecek haber geldi. Artık yayınlanmayacak olan dizinin yerine yeni bir dizi gelecek. Sokağın Çocukları dizisi ne zaman? Blu TV yeni Adana dizisi çıkaracak mı? İşte detaylar…

Sokağın Çocukları geliyor! Sıfır Bir Adana yapımcısından BluTV'ye yeni Adana dizisi

Altı sezon boyunca izleyicileri ekranlara kilitleyen Adana Sıfır Bir dizisi final yaparak ekranlara veda etti. İlk iki sezonu YouTube üzerinden yayınlanmıştı. Ardından Blu TV tarafından satın alınarak ücretli hale gelen dizi 6. Sezonunu 6. Bölümle sonlandırdı ve final yaptı.

Dizinin başrollerinde Savaş Satış, Onur Akbay, Burak Şahin, Bertan Uçar ve Gökhan Diğicibaşı gibi oyuncular vardı. Dizi aksiyon ve heyecan solu sahnelerinden dolayı oldukça ilgi görmüştü.

SİNEMAYA MI UYARLANACAK?

Dizide yönetmen oyuncu olarak görev yapan Kadri Beran Taşkın Sıfır Bir dizisini bu konuma getirdi. Çıkan iddialar arasında dizinin sinema filmine dönüştürüleceği de var. Geçtiğimiz günlerde dizinin oyuncularından Savaş Satış ve Kadri Beran Taşkın, sinema filmi yapmayı düşündüklerini açıklamıştı.

Düşük bütçeyle intenet ortamın yayına başlayarak geniş kitlelerce ilgi gören Sıfır Bir dizinin sinemaya uyarlanması büyük yankı uyandıracaktır.

SOKAĞIN ÇOCUKLARI DİZİSİ GELİYOR!

Bir taraftan Sıfır Bir dizisinin finalini yayınlayan Blu TV diğer yandan yeni dizinin müjdesini verdi. Sokağın Çocukları adındaki projenin yine Kadri Beran Taşkın yönetmenliğine çekilmesi ve Adana sokaklarında geçmesi bekleniyor.

SOKAĞIN ÇOCUKLARI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Yeni dizi olan Sokağın Çocukları’nın oyuncu kadrosunda kimlerin olacağı merak edilirken başlangıç tarihi de merak konusu olmaya devam ediyor. Ancak dizinin başlangıç tarihiyle alakalı henüz net bir açıklama gelmedi.

KADRİ BERAN TAŞKIN KİMDİR?

1986 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelen oyuncu-yönetmen Kadri Beran Taşkın, henüz 12 yaşındayken ailesiyle Adana’ya taşındı. Liseyi Adana’da okuyan Taşkın, Anadolu Üniversitesi Sinema Televizyon bölümü mezunudur.

Sonrasında İstanbul’da birçok dizi ve klip setinde çalışarak kendini geliştirerek, yaşadığı şehri anlatan, özgün bir hikaye çekmek için Adana’ya geri döndü.

Sıfır Bir adlı intenet dizi projesinin altı sezon boyunca yönetmenliğini yaptı. Dizide ayrıca avukat Kenan rolüyle oyuncu olarak da yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 14:44

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sinan eser
Sinan eser - 4 gün Önce

Abi nasil bavuru yaoacz

Popüler Haberler