Star TV Benim Tatlı Yalanım Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanıyor?

Star Tv ekranlarında yayınlanan romantik komedi türündeki dizi Benim Tatlı Yalanım çok sevildi. Sevilen dizinin yeni bölümünü kaçıranlar için dizinin tekrarının ne zaman ve hangi gün olacağı haberimizde.

Star TV Benim Tatlı Yalanım Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanıyor?

Sevilen oyuncuların yer aldığı eğlenceli dizi Benim Tatlı Yalanım ilk bölümü heyecanla bekleniyor. İlk bölümünün müjdesini veren ve Star Tv ekranlarında yayınlanan diziyi kaçıranlar için dizinin tekrarı verilecek. Yaz aylarında izleyebileceğimiz dizinin tekrarı ilk bölümden hemen sonra gerçekleşmişti. 

İlk bölümünü ve sonra verilen tekrarını kaçıranlar dizinin tekrarını başka bir gün izleyebilecek. Sabah saatlerinde tekrarı verileceği bilinen dizinin hangi gün olacağı bilinmiyor. Star Tv yayın akışından öğrenmeniz mümkün. 

Benim Tatlı Yalanım dizisi yaza damgasını vuracak dizilerden biri. Sevilen ve bir zamanlar sosyal medyada tanıdığımız Aslı Bekiroğlu dizinin başrolünde oynuyor. Sosyal medyada tanındıktan sonra Jet Sosyete'de yer alan oyuncu yeni dizisiyle dikkatleri çekiyor. Başrolü Furkan Palalı ile paylaşıyor. Romantik komedi türündeki bu diziyi çok yakında Star Tv ekranlarında görebileceksiniz.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2019, 20:43

YORUM EKLE

Popüler Haberler