Star TV Erkenci Kuş Bu Akşam Neden Yayınlanmıyor? Neden Yok ? Hangi Gün Yayınlanacak? Erkenci Kuş Yeni Yayın Günü

Star TV'nin romantik dizisi Erkenci Kuş bu akşam neden yayınlanmıyor? Erkenci Kuş yeni bölümleri ne zaman? Sevilen yaz dizisinin yeni yayın günü ne oldu? Erkenci Kuş izleyicilerinin merak edilen sorularını haberimizde derledik.

Star TV Erkenci Kuş Bu Akşam Neden Yayınlanmıyor? Neden  Yok ? Hangi Gün Yayınlanacak? Erkenci Kuş Yeni Yayın Günü

Erkenci Kuş Bu Akşam Neden Yok? 

Yaz sezonun gelmesiyle Erkenci Kuş dizisi de yayın gününü değiştirip yayına devam edecek diziler arasında yer alıyor. Peki bu akşam Erkenci Kuş neden yok diye ekran başında kala kalan cumartesi Erkenci Kuş izleyicisi için tekrarı ne zaman? Erkenci Kuş izleyicileri yeni günü ne zaman sorularını şimdiden sormaya başladı. 

2018 yılının yaz sezonunda başlayan ve salı günleri yayınlanan dizi sezonun ağır dizileri ile baş edememiş ve reyting düşmesi yaşamıştı. Bunun için cumartesi gecesine alınan dizi yaz aylarında yine değişikliğe gidecek. Yaz aylarında hafta sonları toplam reytinglerin düşük olması nedeni ile dizinin yeni günü belli oldu. Erkenci Kuş yeni bölümleri hangi gün yayınlanıyor yeni yayın günü nedir diye araştırdık ve artık Star Tv’nin salı akşamları 21:00 itibari ile yeni bölümü yayınlayacağı bilgisine ulaştık. Erkenci Kuş 11 Haziran tarihi itibari ile yeni gününde Star TV ekranlarından devam edecek. 

Erkenci Kuş Bu Akşam Neden Yayınlanmıyor? 

Star Tv’nin gençlik komedi dizisi olan diziyi kaçıranlar ne yapacak? Erkenci Kuş tekrarı ile de çok izlenen bir yaz dizisi. Tekrar bölümlerini cumartesi akşamları izlemeye alışık olduğumuz dizinin tekrar bölümlerini yine aynı gün izlemeye devam edeceksiniz. Aynı zamanda gün içi programları arasında da Erkenci Kuş tekrarı yayınlanacak. 

Erkenci Kuş Tekrarı 

Sanem’e bir denek yılın yazarı ödülünü laik görür. Yiğit ise Sanem’e yakınlaşmak için bunu fırsata dönüştürme planları yapacak. Sanem ve Can’ın bir arada olabileceği fotoğraf çekimi ortamı son derece romantik geçecek. Ancak Can, Yiğit’in kitabı yaktığına inanır. Onun bu oyunlarını çıkartmak için Can’ın da planı vardır. 

Can karar vermek zorundadır. Gitmeli mi yoksa kalmalı mı? Kalbi kal derken aklı git demektedir. Ancak kalbine yenik düşen Can, Sanem için geri döner. Geri dönüş nedenini ise Sanem için olmadığını teknesinin bozulması olarak açıklar. Can da Sanem de gurur yapar ve birbirlerine içindekileri anlatamaz trajik hikâye dizinin yaz konusunu oluşturacak. Türk sineması klasiğinde birbirini çok seven ancak bir türlü birlikte olamayan ikiliyi izleyeceğiz. 

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 02:45

YORUM EKLE

Popüler Haberler