Star TV Fenerbahçe WinWin Gecesi Toplanan Yardım Miktarı Belli Oldu mu? Fener Ol Kampanyasında Ne Kadar Toplandı?

Fener Ol kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Fener Ol kampanyası kapsamında yapılan WinWin gecesi özel programı bu sefer Salı akşamında Star TV’de olacak. Kampanyalar devam ederken Fenerbahçe taraftarları şimdiye kadar Fener Ol kampanyasında ne kadar para toplandığını merak ediyor.

Star TV Fenerbahçe WinWin Gecesi Toplanan Yardım Miktarı Belli Oldu mu? Fener Ol Kampanyasında Ne Kadar Toplandı?

Fener Ol kampanyası için çalışmalar devam ediyor. İlk olarak TV 8 ve FB TV ortak yayınıyla iki gün yapılan WinWin gecesi, Salı günü bu sefer Star TV’de ekranlara gelecek.

Fener Ol kampanyası için düzenlenen ve büyük ilgi gören “Fenerbahçe WinWin” gecesi yayını, Salı akşamı saat 20:00’da Star TV’de ekranlarda olacak.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Rıdvan Dilmen, Acun Ilıcalı ve Fenerbahçe’yi tutan pek çok ünlünün bir araya geleceği programda, sürpriz konuklar, telefon bağlantıları ve hediyeler Fenerbahçe taraftarını bekliyor.

Ayrıca Star TV Ana Haber sunucusu Nazlı Çelik’in sunacağı WinWin gecesinde Fenerbahçe Beko’nun baş antrenörü Zelijko Obradovic, ünlü müzisyen Kıraç’ta olacak.

“Fenerbahçe WinWin” gecesi programı 28 Mayıs Salı akşamı saat 20:00’da Star TV’de yayınlanacak.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 00:53

YORUM EKLE
YORUMLAR
sahin kayynar
sahin kayynar - 2 hafta Önce

Bence tum paralari borcu kapatmak icin harcamali

Popüler Haberler