Star TV Gerçeğin Peşinde yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Star TV ekranlarında yayınlanan ve izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilen Gerçeğin Peşinde programı ile ilgili araştırmalar devam ediyor. İzleyiciler internet üzerinde “Gerçeğin Peşinde yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?” sorusunu aratıyorlar. İşte sevilen program ile ilgili tüm detaylar…

Star TV Gerçeğin Peşinde yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Star TV ekranlarında yayınlanan ve izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilen yapımlardan biri olan Gerçeğin Peşin programının yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı izleyiciler tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor.

Bloom Medya tarafından ortaya konan ve İnci Ertuğrul tarafından sunulan Gerçeğin peşinde programı geçtiğimiz hafta, tüm dünyada etkisini ciddi oranda artıran koronavirüs salgını nedeniyle hafta içi her gün yayınlanan bölümlerine ara vermişti. Son olarak sevilen programla ilgili yeni bir açıklama yapılarak izleyicilere güzel haber verildi. Yapılan açıklamada Gerçeğin Peşinde programının yeniden ekranlara döneceği ifade edildi.

Yaşanmış hikayeleri konu edinen Gerçeğin Peşinde programında faili meşhul kalmış olan dosyalar üzerine araştırmalar yapılıyor ve failleri ortaya çıkarılıyor. Kayıp şahısların bulunduğu, ayrı kalanların kavuştuğu ve cinayetlerin sırlarının çözüldüğü Gerçeğin Peşinde programı İnci Ertuğrul’un başarılı sunumu ile hafta içi her gün 13.30’da Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 07:37

YORUM EKLE

Popüler Haberler