Stranger Things 3. sezon izlenme sayısı ile rekor kırdı!

Çokça izlenen ve şuan 3. sezonu yayımlanmaya başlayan Stranger Things çok büyük bir izlenme kitlesine hitap ediyor. Stranger Things 3. sezonda izlenme sayısıyla rekor kırdı. Netflix bu değerleri açıklamakta gecikmedi.

Stranger Things 3. sezon izlenme sayısı ile rekor kırdı!

Yabancı dizilerin hayatımızda yeri oldukça büyüktür. Onlardan biri olan Stranger Things’in bu günlerde Netflix’te 3. sezonu yayımlanıyor ve bu sezon yayımlanmaya başladığı ilk 4 günde Netflix’in en çok izlenen dizisi oldu. Seyirciler tarafından oldukça sevilen ve eleştirmenlerce de olumlu yorumlar alan diziyi inceleyelim.

1980’li yıllarda New York’a bağlı bir kasabada geçen dizi gizem, dram, gerilim ve fantastik türlerini içinde barındırıyor. Dizi 12 yaşında Will adında bir çocuğun ortadan kaybolmasıyla başlıyor. Will aranırken ortaya çıkan, aynı şekilde kaybolmuş ve yıllar sonra bulunmuş gizemli bir kız bu konuda umut haline geliyor. Ancak devlet eliyle yapılan  bu gizli deneylerden korkunç doğaüstü güçler ortaya çıkıyor. Bu süreçte git gide karmaşıklaşan bir hikaye seyeircinin önüne seriliyor.

Toplamda 5 sezonunun çekileceği bildirilen dizinin 3. Sezonu yanımlandığı Perşembe günü ile Pazar arasında tam 40.7 milyon kişi tarafından izlendi. Tüm bölümleriyse 18 milyon tarafından izlenmiş olan dizi seyirciyi ekrandan koparmayacak gibi görünüyor.

Geçtiğimiz yıllarda izlenme oranlarını açıklamayan Netflix, ilk haftasında 45 milyon izlenen Bird Box filminin yüksek izlenişi ardından aralardan seçerek bu tarz verileri açıklamaya başladı.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 19:52

YORUM EKLE

Popüler Haberler