Stranger Things yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Stranger Things 4. sezon fragmanı yayınlandı

Ülkemizde bulunan koronavirüs salgını sebebiyle çoğu vatandaş evlerinde kalıp dizi ve filmler ile vakit geçirmeye çalışmakta. Film ve dizi izlemek için hemen hemen herkesin tercih ettiği Netflix platformu çok sevilen Stranger Things adlı dizinin yeni sezon tanıtımını yayınladı ve dizinin hayranları tarafından Stranger Things yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Merak edilmeye başlandı. İşte dizinin yeni yayınlanan fragmanı ve tüm merak edilenler.

Stranger Things yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Stranger Things 4. sezon fragmanı yayınlandı

Netflix platformu üzerinden en fazla izlenen diziler arasında bulunan Stranger Things dizisinin yeni sezonu hayranları tarafından büyük bir heyecanla beklenmekte. Yayınlanan 3 sezonunun da oldukça seçilmesi dizinin büyük kitlelere ulaşmasını sağladı. Hayranlarını sevindirecek haber geçtiğimiz günlerde geldi. Stranger things’in 4.sezonu çok yakında gelecek.

Stranger Things 4. Sezon tanıtımı yayınlandı!

Bilim-kurgu ve korku temalı dizileri seven kişiler Stranger Things dizisine bayılacaktır. Emmy Ödülleri’ne 31 defa aday olarak gösterilen Stranger Things dizisinin 4.sezonunun fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Ancak dizinin 4.sezonunun  ne zaman geleceği henüz bilinmemekte.

Stranger Things 4.sezon tanıtımı

Stranger Things konusu ve oyuncuları

Dizinin başrollerini Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard gibi yetenekli isimlerin üstlendiği Stranger Things dizisinin yeni fragmanı oldukça dikkat topladı. Stranger Things dizinin 4.sezonunun konusu Rusya’da geçiyor. Seyircileri şaşırtan detay ise hayranların Jim Hopper’i görmesi oldu. Rusların elinde tutsak halde olan Jim Hopper, oradan kaçıp, kaçamayacağı son derece merak edilmekte.

1980 yıllarının başlarında geçen dizinin, Hawkins adında kurgusal bir kasabada Indiana eyaletine geçen konuda, bir çocuğun kaybolmasıyla dizinin konusu başlar. Gizli deneyler ve olağanüstü güçlerin yer aldığı bu kasaba oldukça gizemli bir hal alır.

Stranger Things, 1980 yıllarında kurgusal kasaba olan Hawkins’de bulunan Ulusal laboratuvar adında ABD için bazı deneyler yapmaktadır. Fakat gerçeküstü olayların da yaşanmakta olduğu ve insanların üzerinde deneylerin yapıldığı gizemli yerde “Baş Aşağı” adıyla bilinen altenatif bir evren yer almaktadır. Hawkins içerisinde bulunan bu portaldan ve tüm olaylardan bihaber olan kasabalılar kısa bir süre sonra bu olaylardan payını alır.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2020, 19:01

YORUM EKLE

Popüler Haberler