Survivor 10 Bin Euro para ödülünü kim kazandı? Finale doğru Survivor gelişmeleri!

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programlarından olan her hafta birbirinden farklı ödül oyunları ile ekranlara gelen Survivor Türkiye - Yunanistan’da bu hafta büyük ödül 10.000 Euro. Yaklaşık 65.000 Türk Lirası değerindeki ödülün sahibi 18 Haziran 2019 Salı günü yayınlanacak olan bölüm ile birlikte belli olacak.

Survivor 10 Bin Euro para ödülünü kim kazandı? Finale doğru Survivor gelişmeleri!

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programlarından olan Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmasında 18 Haziran 2019 Salı günü yayınlanacak 98. bölümde yarışmacılar 10.000 Euro ödül için ter dökecek. Yarışmanın geçen haftaki bölümünde siyah takım, Kolombiya ödülünü açık ara farkla kazanarak 2 gün boyunca Kolombiya’yı keşfetmişti.

Beyaz takımda ise geçen hafta kaybedilen Kolombiya ödülünün ardından moraller bozulmuştu. Takım 10.000 Euro’luk ödül için yarışmayı heyecanla bekliyor. 

Yayınlanan bölüm ışma sırasında siyah ve beyaz takım arasında gergin dakikalar yaşandığı görülüyor. İki takım da 10.000 Euro ödülü almak için tüm gücüyle yarıştı. Survivor Türkiye - Yunanistan’ın 98. bölümünde Bora ve Yusuf arasında yaşanan diyaloglar ortamı biraz germiş gibi görünüyor. İzleyicilerden de büyük tepki alan Bora’nın, önceki yarışmacılardan olan Turabi gibi davrandığı düşünülüyor. Kısa bir süre Bora’nın yarışmadan eleneceğini düşünen izleyiciler, Bora’nın davranışlarından sıkılmış durumda. 

Yarışmanın yapımcı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı ise 10.000 Euro’luk ödülü şu şekilde açıklamıştı: ‘Arabalarımız bitti. Ancak araba yoksa nakit para veriyoruz. Kazanan yarışmacı tam 10.000 Euro’nun sahibi olacak.’ Şeklinde konuştu. Survivor’un düzenlendiği tarihten beri ilk defa para ödülü verilecek. Büyük ödül 10.000 Euro’yu kazanacak yarışmacı bu akşam belli olacak.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2019, 10:29

YORUM EKLE