Survivor 2019 Atakan Arslan Kimdir? Avatar Atakan Hakkında Bilgiler

Survivor 2019 şampiyonlar kadrosunda yer alan Atakan Arslan kimdir? Daha önce Survivor'da şampiyonluk yaşamış Avatar Atakan hakkında merak edilen bilgiler ortaya çıktı.

Survivor 2019 Atakan Arslan Kimdir? Avatar Atakan Hakkında Bilgiler

Survivor 2019’da Çağan Atakan Arslan, yarışmaya sonradan katılan şampiyon yarışmacılar arasında yer aldı. Acun Ilıcalı’nın bazı isimlerin yeniden yarışacağı açıklamasını yaptıktan sonra Survivor 2016 şampiyonu Avatar Atakan’ın da yarışmaya geri dönüp dönmeyeceği merak edilmeye başlanmıştı. Liste açıklandığındaysa, Survivor 2019 şampiyonlar kadrosunda Atakan Arslan’ın da yer aldığı görüldü.

Çağan Atakan Arslan Kimdir?

27 Ağustos 1989’da dünyaya gelen Çağan Atakan Arslan, basketbol ile spor hayatına başlamıştır. Henüz 16 yaşında vücut geliştirmeye ilgi duyan Arslan, 17 yaşında dövüş sporlarına adım atmıştır. Türkiye genelinde ve yurt dışında kickboks, muay thai ve free fight gibi alanlarda sayısız başarı yakalayan Aslan, Survivor 2016’da şampiyon olmuştur. Survivor macerasından sonra çeşitli dizi ve sinema filmlerinde rol alan Arslan, modellik ve mankenlik de yapmaktadır. Arslan, Türkiye’de bir ilk olarak Turkish Power Wrestling’de ‘’Soldier’’ olarak ringde bulunmuştur.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 00:07

YORUM EKLE

Popüler Haberler