Survivor 2019 birincisi Yusuf dizilerde oynayacak mı?

Survivor 2019 şampiyonu Yusuf Karakaya oldu ve birçok kişi Yusuf'un projesi ne ve hangi dizide oynayacak sorularının yanıtını aramaya başladı. İşte şampiyon için gelen teklifler ve ayrıntılar.

Survivor 2019 birincisi Yusuf dizilerde oynayacak mı?

Survivor 2019’da Yusuf, Seda, Okay ve Emre yarı final heyecanı yaşadı. 30 Haziran günü yayınlanan bölümde Seda, Okay ve Emre’den daha fazla oy olarak finale yükselmeyi başardı. Yarışmanın iki finalisti Yusuf ve Seda arasında oylama yapıldı. Yapılan halk oylamasında Yusuf birinci olarak Survivor 2019’un şampiyonu oldu.

Şampiyon ismin açıklanmasının beklendiği sırada Yusuf’un annesi Zinnet fenalık geçirdi ve Acun Ilıcalı Zinnet Hanım ile ilgili ‘’Zinnet Hanım’ın tansiyonu düştü ancak kontrol amaçlı doktor gözetiminde tutuluyor.’’ açıklamasında bulundu. Yusuf ise yarışma sırasında açlık veya zor şartlardan çok aile özleminin çok fazla olduğunu söyleyerek ‘’Aile benim için her şey demek. Canımı isteseler veririm. Annem rahatsızlık geçirdi, konuşmakta zorlanıyorum. Aileme daha iyi bir hayat sunmak için Survivor’a geldim. Yarışmada her defasında ailem için Survivor’da olduğumu hatırlayarak onun mücadelesini verdim.’’ diye ekledi.

Yusuf Karakaya Yeni Bir Projede Yer Alacak mı?

Yusuf’un Survivor 2019 şampiyonluğu ilan edildikten sonra dizi, sinema veya reklam filminde oynayıp oynamayacağı merak konusu oldu. Karakaya, Survivor şampiyonu olduktan sonra önüne gelen teklifleri değerlendirecek ve bu projenin ne olduğu henüz bilinmiyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 01:45

YORUM EKLE

Popüler Haberler