Survivor 2019 Damla Can Kimdir? Yarışmacı Damla Can Hakkında Bilgiler

Survivor 2019 yarışmasına yeniden katılacağı öğrenilen Damla Can kimdir? İşte yarışmacı Damla Can hakkında merak edilen bilgiler ve daha fazlası.

Survivor 2019 Damla Can Kimdir? Yarışmacı Damla Can Hakkında Bilgiler

Kısa süre öne Survivor 2019 kadrosuna katılacağı öğrenilen Damla Can’ın kim olduğu merak konusu oldu. Acun Ilıcalı’nın yarışmada bulunmuş başarılı yarışmacıların döneceği yönünde açıklamaları sonrasında ismi geçen isimler arasında Damla Can’ın da yer aldığı görüldü. Rekabetin hız kesmeden devam ettiği Survivor Türkiye – Yunanistan’da yarışma daha sonra siyah ve beyaz takım olarak bölündü. Ancak bu kez yarışmada eski isimler de yer alacak.

Damla Can Kimdir?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Damla Can, erken yaşlardan itibaren sporla yakından ilgilenmiştir. Özel bir spor merkezinde eğitici olarak çalışan Damla; jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri vermektedir. Daha önce Survivor 2016’da mücadele eden Damla, burada düzgün fiziği ve güler yüzüyle dikkatleri üzerine çekmektedir.

Survivor 2016’da çeyrek final heyecanı yaşayan Damla, şampiyonluğa ulaşamamıştır. Ancak bu kez başladığı yarışta şampiyon olmak isteyen Damla, takipçilerine de geri döndüğünü müjdelemiş oldu. Yarışmacı, 2016 yılında Survivor’da sigara içerken yakalanmış ve bu görüntüler medya gündemine bomba gibi oturmuştu. Acun Ilıcalı ise daha sonra Damla’yı uyarmış ve Damla ise özür dileyerek bir daha böyle bir olayın yaşanmayacağını ifade etmişti.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 21:21

YORUM EKLE

Popüler Haberler