Survivor 2020 7.hafta 31 Mart Ünlüler SMS sıralaması sonuçları

Survivor 2020 yarışması 7. hafta 31 Mart Ünlüler SMS sıralaması sonuçları belli oldu. İşte Survivor 2020 SMS oylamasında birinci olan yarışmacı.

Survivor 2020 7.hafta 31 Mart Ünlüler SMS sıralaması sonuçları

Survivor 2020 yarışmasında her hafta Salı günleri takımın SMS sıralamasına göre elenecek yarışmacı ortaya çıkacak. Acunn.com’da yayınlanacak olan sıralamalara göre haftanın en fazla oyu alan isim SMS sonuçlarıyla belli olacak. Geçtiğimiz haftada SMS oylamasında ilk sırada yer alan Yunus Emre yine potada yer alıyor.

Gönüllüler takımında Pazar akşamı bir isim daha aday olmuştu. Bu isim Yunus Emre oldu ve aday çıkarıldıktan sonra Gönüllüler adasında tansiyon bir defa daha yükselmişti. Yunus ve Yasin arasındaki tartışmadan sonra merakla beklenen SMS sonuçları bu akşam Acun Ilıcalı tarafından duyurulacaktır.

 Cumartesi oynanan dokunulmazlıktan sonra Gönüllüler takımı hırs yapıp oyunu kazandı fakat Pazar akşamı Ünlüler takımı yeniden dönmeyi başardı. Final oyununda Ünlüler takımının performansı daha iyi olduğunda kazanan takım Ünlüler oldu. İki takım arasında kılıçlar çekildi ve Ada Konseyi’nde birbiri hakkında eleştiriler yapan Gönüllüler takımından kimin aday çıkarıldığı merak edilmeye başlandı. Evrim Burak ile yaptığı konuşmada onun yanındaymış gibi davranıp oylama Burak’ın ismini yazması şoke etti.

Survivor 33. bölüm fragmanı

Survivor fragmanında Evrim’in Ardahan’ın yalaka olduğunu söylemesi ve ardından Burak’ın Cemal Can’ da aynı olduğunu söylemesi büyük bir yankı uyandırdı.

 • 1. Barış
 • 2. Cemal
 • 3. Evrim
 • 4. Yasin
 • 5. Nisa
 • 6. Yunus Emre
 • 7. Burak – elendi
 • 8. Gizem
 • 9. Ardahan

Gönüllüler takımında en fazla oyu alan yarışmacılar kimler?

 1. 1-Yunus Emre (Ada konseyinde ilk eleme adayı)

  2-Yasin (Cemal Can söyledi)

  3-Burak (Barış söyledi)  ELENDİ

31 Mart 2020 Survivor’da kim elendi?

TV8 ekranlarında iletişim ödülünden sonra Ada Konseyi ekranlara gelecek. Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlarda olacak 33. bölüm yarışmanın dönüm noktalarından birisi olabilir. Yarışmada hangi ismin elendiği bu akşam Ada Konseyi'nde belli olacak. Burak (Barış söyledi)  ELENDİ

Türkiye’nin nabzı burada atıyor! Sıcak gelişmeler ve detayları anında telefonunda! Mobil uygulamamız burada! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Sıcak haberleri anında öğrenmek için bizi Instagram’da da takip etmeye başla! >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Sıcak gelişmeleri anlık olarak takip etmek için hadi, sen de Facebook Grubumuza katıl, tartışmaları kaçırma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Günün önemli başlıkları ve detayları hakkında merak ettiklerini artık Twitter’da da öğrenebilirsin! Haberport Twitter hesabını Takip Et. >>> Haberport'u Twitter'dan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2020, 20:21

YORUM EKLE

Popüler Haberler