Survivor 2020 birleşme partisi takımlar değişecek mi? Kim hangi takıma geçecek?

Ekranların en çok sevilen yarışma programlarından olan Survivor nefesleri kesmeye devam ederken birleşme partisi yaklaşıyor. İzleyiciler Survivor 2020 birleşme partisinde takımlar değişecek mi, kim hangi takıma geçecek sorularının cevaplarını tahmin etmeye çalışıyor.

Survivor 2020 birleşme partisi takımlar değişecek mi? Kim hangi takıma geçecek?

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı olan Survivor 2020 nefesleri kesmeye devam ediyor. Yarışmada artık adalar birleşecek. Survivor 2020’de adaların birleşmesiyle takımlarda da değişiklikler yaşanacak. Birleşme partisinin konseptini açıklayan Acun Ilıcalı, bu sezon birtakım farklılıkların yaşanacağını da dile getirdi.

Survivor Birleşme Partisi Ne Zaman?

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ilıcalı, birleşme partisi için tarih verdi. Birleşmeden sonra takımların da değişeceğini söyleyen Ilıcalı, ‘’Cuma günü araba oyununu oynayacağız. Cumartesi günü ise büyük bir derbi yapacağız. Ardından tartı yarışmasına geçeceğiz. En çok kilo veren yarışmacıya sonraki ödül oyunlarında çift kat yemek yeme ödülü vereceğiz. Pazar günü ise şarkı yarışması yapacağız. Pazartesi de takım değişiklikleri yaşanacak. Takımların değişim anında sizlere sürprizim olacak’’ dedi.

Yurtiçinden ve yurtdışından tüm haberler, tüm ayrıntılarıyla anında telefonunda! Haberport mobil uygulamasını şimdi indir!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Instagram’dan bizi takip etmeye başla, tüm gelişmelerden anında haberdar olmaya başla .>>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Dünya basınından ve yerel basından en güncel gelişmelerden haberdar olmak istiyorsan, sen de Facebook Grubumuza Katıl! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2020, 01:22

YORUM EKLE

Popüler Haberler