Survivor 2020'de birleşme partisinde neler olacak? Birleşme partisi sonrası takımlar karışacak mı?

Acun Ilıcalı Survivor’da gelecek hafta birleşme partisinin olacağını açıkladı. Survivor 2020'de birleşme partisinde neler olacak, birleşme partisi sonrası takımlar karışacak mı, birleşme partisinde bazı oyunlar ve organizasyonlar düzenlenecek.

Survivor 2020'de birleşme partisinde neler olacak? Birleşme partisi sonrası takımlar karışacak mı?

Survivor 2020’nin son bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından bir yarışmacı adaya veda etmek zorunda kaldı. Acun Ilıcalı konsey konuşmasında adada birleşme partisinin yapılacağını açıkladı.

Survivor Birleşme Partisinde Neler Olacak?

Survivor 2020’de birleşme partisi gelecek hafta yapılacak. Bu hafta içerisinde son performans oyunları oynanacak ve Cuma günü bir erkek ve bir kadın yarışmacı araba ödülünü kazanacak. Birleşme partisinden önce açık arttırma oyunu da bir kere daha oynanacak. Anlat Bakalım oyununun yanı sıra Acun Ilıcalı’nın ekibi ve yarışmacılar arasında bir futbol maçı oynanacak.

 Acun Ilıcalı Survivor’da SMS’lerden elde edilen gelirin Milli Dayanışma Kampanyasına bağışlandığını da açıkladı.

Birleşme Partisinden Sonra Takımlar Karışacak Mı?

Acun Ilıcalı birleşme partisinin ardından takımların nasıl olacağını bu hafta yayınlanacak bölümlerde açıklayacak. Ilıcalı Mert’in takımların değişikliğiyle ilgili sorusuna bazı değişimlerin olacağını söyleyerek cevap vermişti.

Dolar ne durumda? Koronavirüs tedavi edilebilecek mi? Son transfer açıklamaları neler? Tümü ve daha fazlası Haberport mobil uygulamasında! HEMEN İNDİR>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Sıcak gelişmeleri ve flaş haberleri anında öğrenmek istiyorsan, bizi Instagram’da takip etmeyi unutma! >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Telefonun, haber kaynağın olsun istiyorsan sen de Facebook Grubumuza katılmayı unutma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 16:55

YORUM EKLE

Popüler Haberler