Survivor 2020’de ünlüler gönüllüler adası birleşme partisi ne zaman?

Acun Ilıcalı ''Survivor 2020’de ünlüler gönüllüler adası birleşme partisi ne zaman?'' sorusunun yanıtını duyurdu. İşte yarışmacı ve izleyicilerin merakla beklediği birleşme partisi takvimi.

Survivor 2020’de ünlüler gönüllüler adası birleşme partisi ne zaman?

Ünlüler ve Gönüllüler takımının mücadele ettiği Survivor 2020 yarışmasında birleşme partisinin ne zaman olacağı merak edilmeye başlandı. Büyük finale kısa bir süre kala nefes kesen mücadeleler artıyor ve heyecan her geçen gün artıyor.

Survivor 2020’de Birleşme Partisi ne zaman?

Acun Ilıcalı, ada konseyinde birleşme partisine ilişkin bir takım açıklamalarda bulundu. Ilıcalı yarışmacılara müjdeyi verdi. Yarışmacıların ve izleyicilerin heyecanla beklediği birleşme partisinin bir sonraki hafta yapılacağı belirtildi. Ilıcalı, birleşme partisinde aynı zamanda şarkı yarışmasının da yapılacağını dile getirdi.

Tüm sıcak haberler ve merak ettiklerin burada! Mobil uygulamamızı şimdi indir! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Gündemde neler olup bitiyorsa, ayrıntılarıyla Facebook grubumuzda! Hadi, sen de katıl aramıza! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 18:16

YORUM EKLE

Popüler Haberler