Survivor 37.Bölüm fragmanı 5 Nisan Pazar 2020

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilen Survivor programı tüm heyecanıyla devam ediyor. Yarışmanın son bölümünde yaşananlar ardından tüm izleyiciler Survivor 37.Bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. İşte 5 Nisan Pazar 2020 tarihinde ekranlarda olacak olan Survivor yeni bölümüyle ilgili ayrıntılar…

Survivor 37.Bölüm fragmanı 5 Nisan Pazar 2020

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca izleyici tarafından beğeniyle izlenen Survivor programı başarılı yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Ünlüler ile Gönüllüler takımları arasındaki nefes kesen mücadele giderek daha da heyecanlı bir hal alıyor. Survivor yarışmasının yayınlanan son bölümünde yaşananlar ardından sonraki bölümde neler olacağı izleyiciler tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Fenomen yarışma programı Survivor’un 5 Nisan 2020 tarihinde yayınlanacak olan 37. Bölümü için hazırlanmış tanıtım fragmanı izleyiciler tarafından araştırılan konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Survivor 37. Bölüm Fragmanı

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler takımı arasında devam eden nefes kesici mücadele 5 Nisan 2020’de yayınlanacak olan 37. Bölüm ile devam edecek. Yarışmanın izleyicileri yeni bölümde neler olduğunu görebilmek için intenet üzerinde 37. Bölüm için hazırlanmış tanıtım fragmanını araştırıyorlar.

TV 8 ekranlarında izleyicileri ile buluşan Survivor yarışmasının 37. Bölüm fragmanı halen yayınlanmış değil. Yeni bölümün tanıtım fragmanı yayınlandığında Haberport.com adresi üzerinden anında izleyebilirsiniz.

Mobil uygulamalarımızı yükle, güncel olaylardan haberdar ol! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Dünyadan önemli gelişmeler, kritik olaylar her an karşında! Hadi, sen de Haberport’u Instagram’da takip etmeye başla! >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Objektif ve doğru haber nerede? Artık her yerde. Haberport Facebook Grubuna katıl, haberler hakkında yorumlarını paylaşmaya başla! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!


Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 21:26

YORUM EKLE

Popüler Haberler