Survivor ilk finalist Seda Ocak kimdir? Survivor 2019 Yarışmacı Seda hakkında bilgiler

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında ilk finalist belli oldu. Seda Ocak Survivor yarışmasının bu seneki ilk finalisti oldu. Peki Survivor İlk Finalist Seda Ocak Kimdir? İşte Seda Ocak hakkındaki bilgiler ve çok daha fazlası…

Survivor ilk finalist Seda Ocak kimdir? Survivor 2019 Yarışmacı Seda hakkında bilgiler

Survivor İlk Finalist Seda Ocak Kimdir?

2019 senesinde TV 8 ekranlarında izleyicileri ile buluşan Survivor yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Uzun senelerdir yayınlanan ve her yayınlandığı dönemde reyting sıralamalarında büyük başarı gösteren Survivor yarışması bu sene Türkiye Yunanistan formatı ile ekranlardaki yerini sürdürüyor.

Yarışmanın yavaş yavaş sonuna doğru gelindiği bu dönemlerde finalistlerde bir bir belli olmaya başladı. Survivor yarışmasının bu seneki ilk finalisti Seda Ocak oldu. Bu yazımızda Seda Ocak hakkındaki ayrıntılara yer vereceğiz.

Seda Ocak Bursa Kız Meslek Lisesi’nden mezun olmuştur. Anaokulu öğretmenliği ve spor yönetimi bölümlerinden mezun olan Seda Ocak Rumeli Üniversitesi’nde S.K.S Daire Başkanlığında Spor Danışmanlığı görevini idrak etmektedir. Seda Ocak evlidir ve iki tane çocuğu vardır. Spor yaşamına 10 yaşında atlet olarak başlayan Seda Ocak 100 metre engelli kategorisinde ter dökmüştür. Sonrasında ise Milli Takım forması altında Balkan Şampiyonluğunu elde etti ve spor hayatını bu başarısı ile noktalama kararı aldı.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 10:21

YORUM EKLE

Popüler Haberler