Survivor Sabriye’ye Ne Oldu? Sabriye Şengül Yarışmaya Devam Edebilecek mi? Survivor 4 Mart 2019 Ödül Oyununu Kim Aldı?

Heyecan ve aksiyon dolu yarışma Survivor, izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Türkiye ve Yunanistan arasında geçen kıyasıya rekabet sürerken herkes Sabriye'ye ne olduğunu merak ediyor. Son programda Sabriye'nin çığlıkları ekranlara bomba gibi düştü. Peki Sabriye Şengül yarışmaya devam edebilecek mi? Sabriye ciddi bir sakatlık mı geçirdi? Yarışmadan kim elenecek? 4 Mart 2019 Ödül oyununu kim kazandı? İşte detaylar...

Survivor Sabriye’ye Ne Oldu? Sabriye Şengül Yarışmaya Devam Edebilecek mi? Survivor 4 Mart 2019 Ödül Oyununu Kim Aldı?

Survivor'a Sabriye'nin Attığı Çığlıklar Damga Vurdu

Daha önce 2017 yılında yapılan Survivor'a katılan ve izleyiciler tarafından oldukça sevilen Sabriye Şengül, geçtiğimiz günlerde Survivor 2019 yarışmasına katılmıştı. İzleyiciler tarafından sevilse de henüz bekleneni veremeyen Sabriye, son yarışmada acılar içinde kalarak çığlıklar attı. Denize atladığı anda acılar içinde haykırdı. Bütün yarışmacılar Sabriye'nin yanına koşarak onu boğulma tehlikesinden kurtardı. Bu sırada Yunanistan takımından da bir oyuncu sakatlandı. İki yarışmacının da durumu merak ediliyor.

Sabriye Ada Konseyinden Sonra İçini Sert Bir Şekilde Döktü

Survivor 4 Mart 2019 yeni bölümüyle yarışmacılar ada konseyi için toplantılar. Ateş başında konuşan Sabriye, Hikmet ile ilgili yorumlarda bulundu. Hikmet hakkında olumsuz yorumlarda bulunan Sabriye, Hikmet'in takım arkadaşlarına yeterli şans vermediğinden şikayet etti. Melisa da Okay hakkında en düşük performansı sergileyen erkek gibi ifadelerde bulundu. Okay'ın konuştuğu sırada tam arkasında bulunan Bora'nın aferi demesi, Okay'ı çok sinirlendirdi. Sakin bir karakteriyle bilinen Okay ilk kez böyle sert bir tepki gösterdi.

Survivor 4 Mart 2019 Sembol Oyununu Kazanan Kim?

Survivor 4 Mart 2019 yeni bölümü nefes kesen mücadelelere sahne oldu. İzleyicilerin ekrana kilitlendiği yeni bölümde Türk yarışmacılar kadınlar ve erkekler olarak ayrı ayrı sembol yarışması yaptı. Erkeklerde Hikmet ve Hakan finale kalırken, kadınlarda Büşra ve Melisa finalist oldu. Erkeklerde Hakan, kadınlarda ise Büşra bireysel sembol oyunlarını kazanarak dokunulmazlık elde ettiler.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 22:30

YORUM EKLE

Popüler Haberler