Survivor ünlülerde Elif ve gönüllülerde Barış oyunlarda neden yok? Sakatlandılar mı?

Ekranların reyting rekortmeni yarışma programı Survivor 2020'de bazı oyuncuların eksikliği yarışma programı hayranlarının meraklanmasına neden oldu. Survivor ünlüler Elif ve gönüllüler Barış oyunlarda neden yok? sakatlandılar mı? soruları sıklıkla araştırılmaya başlandı. İşte Elif ve Barış'ın neden yarışmadıkları.

Survivor ünlülerde Elif ve gönüllülerde Barış oyunlarda neden yok? Sakatlandılar mı?

TV8’in sevilen yarışma programı Survivor 2020’de yarışmalarda eksik olan oyuncular dikkatlerden kaçmadı. Yarışmacıların hayranları sakatlandılar mı sorusunu araştırmaya başladı. Bu akşam 40. Bölümü ile ekranlara gelen Survivor 2020’de ünlüler takımından Elif, gönüllüler takımından ise Barış’ın oyunlarda olmaması merak konusu oldu.

Ünlüler takımından olan Elif’in uzun zamandır devam eden tedavisi bugün oyunlarda olamamasına neden oldu. Bilindiği üzere Elif adada bulunan sivrisinekler sebebi ile rahatsızlık geçirmiş ve doktor gözetimine gönderilmişti. Barış ise geçen gün yaşadığı sakatlık nedeni ile bugün yarışmada olamadı. Ayrıca havaların aşırı ısınması nedeni ile yarışmacılar zor zamanlar yaşamaktadır.

Merak ettiğin tüm olayların ayrıntıları artık Instagram’da! Bizi Instagram’da takip etmeyi unutma! >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Basının gündeminde neler var merak ediyorsan Facebook Grubumuza Katılmayı unutma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Günün en önemli gelişmeleri burada! Haberport’u hemen Google News’te takip etmeye başla!>>> Haberport Google Haberlere Abone ol!

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 22:53

YORUM EKLE

Popüler Haberler