Survivor Yeni Bölümde Nusret Konuk! Nusret ve Atakan Yarışması

Uzun yıllardır yaptığı programlar ile Türkiye’yi ekran başına kitleyen, heyecanlı yarışmalar ile herkesin beğenisini kazanan Acun Ilıcalı, Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmasında ünlü bir ismi konut ediyor. 69. Bölüm ile ekranlara gelecek olan Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmasının bu bölümünde Nusret Gökçe yer alacak.

Survivor Yeni Bölümde Nusret Konuk! Nusret ve Atakan Yarışması

Ekranların en çok takip edilen programlarına imza atan Acun Ilıcalı’nın, reyting rekorları kıran yarışması Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmasında ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Yayınlanan Survivor 69. bölüm fragmanı ile  izleyicilerin merakla beklediği bölüm bu akşam 20:00’da TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Yayınlanan fragmanda dünyaca ünlü et restoranları zinciri sahibi Nusret Gökçe, ödül oyununda yarışmacılardan Atakan ile yarışacak. Atakan’a karşı galip gelecek olan Nusret, mangalı kuracak ve etleri kendi elleriyle pişirecek. Türkiye takımının büyük ziyafet çekeceği ada da, yarışmacılar günü kumsalda Nusret’in meşhur hareketini kumlarla yaparak tamamlayacak. 

Nusret, yarışmanın yapıldığı adaya, özel jeti ile iriş yapacak ve Acun Ilıcalı tarafından karşılanacak.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 14:31

YORUM EKLE

Popüler Haberler