Survivor'da finale kimler kalacak? Final için büyük gün!

Survivor final bölümü için gün saymaya başladı. Heyecanla beklenen final bölümü öncesinde iki isim daha eleme potasına gitti. Survivor'da finale kimler kalacak? Potaya giren iki isimden kim kalacak? Final için büyük gün!

Survivor'da finale kimler kalacak? Final için büyük gün!

Tv8 ekranlarına gelen Türkiye’nin en çok sevilen yarışma programı Survivor finale doğru gidiyor. Türkiye- Yunanistan konsepti ile ekranlara gelen yarışma programının finaline çok az kaldı. Yunan yarışmacılar arasından Dalaka, Nikos, Afroditi ve Dimitra kaldı. Türk yarışçılardan ise Okay, Emre, Yusuf ve Seda yarışmaya devam eden isimler oldu. Survivor parkurlarında her şeylerini ortaya koyup yarışan ve başarıyla bugünlere kadar gelen yarışmacılar finale doğru adım atmakta. Final için elemeler yapılırken iki isim potaya girdi.

En iyi 8 yarışmacının kaldığı Survivor yarışmasında potaya giren isimler Emre ve Seda oldu. Heyecanlı yarışma sonrası eleme potasına giren Emre ve Seda rakiplerine son anda yenildi. Pazar akşamı toplanacak olan konseyde elenen isim belli olacak. Daha sonra büyük final için Bodrum’a gidilecek ve Survivor birincisi belli olacak.

SEDA SON ANDA YENİLDİ

Final için canla başla yarışan yarışmacılar oyunda her şeylerini ortaya koydu. Seda ve Okay ikinci oyunda karşı karşıya geldi ve Seda atışlarda yaşadığı büyük şansızlık nedeniyle yenildi. Okay atışlara daha sonra başlamasına rağmen öne geçti ve Seda’yı yenmeyi başardı. Böylece Seda eleme potasına giren ikinci isim oldu.

Survivor 2019'da finale kalan birinci isim Yusuf olurken, ikinci isim Seda oldu. Survivor şampiyonluk hayallerine veda eden, elenen kişi ise Okay...

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2019, 01:08

YORUM EKLE

Popüler Haberler