Taş Devri animasyon dizi olarak geri dönüyor

Eskilerin en çok izlenen çizgi filmlerinden Taş Devri geri dönüyor. Taş Devri alışılmışın dışında animasyon dizi konseptiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Taş Devri animasyon dizi olarak geri dönüyor

Waner Bros. Animation ve Brownstone Productions, ellerinden çıkan ve dönemin çok sevilen çizgi filmi Taş Devri şimdilerde gelişen karakterleri ve senaryosuyla yetişkin kesimede hitap etmesi planlanarak bir animasyon dizisi yapılacağı duyuruldu.

Dünya Halleri'nin Variety'den aldığı habere göre, daha ilk aşamalarda olan bir proje, Taş Devri çizgi filminde olduğu gibi karakterlerin, televizyonun en çok izlendiği zaman diliminde yani 20.00 - 23.00 saatleri (prime time) arasında yetişkinlere hitap edecek bir animasyon yapımı olacak. Waner Bros ve Animation'un elleriyle üretceği serinin daha hangi kanalda seyirciyle buluşacağı açıklanmadı.

Taş Devri animasyon dizi olarak geri dönüyor ile ilgili görsel sonucu

1960 - 1966 yılları arasında yayınlanan ve yayın hayatına 6 sezon devam etmiş, orijinal adı ' The Flistones ' olan çizgi film her yaştan olan seyirciye hitap etmekteydi. Daha ilk aşamalarında olan bu yeni yapım yetişkin kitlenin dikkatini çekmeyi hedefliyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 16:02

YORUM EKLE

Popüler Haberler